Rakkauksien vaikutuksia.

Anonyymi-ap

Kaikilla seuraamuksilla on syyt ja tällä Pattayan matkailupalstalla erityinen rakkaus on kohteena Pattaya.

Mainitun johdosta on ryhmä paikkakuntarakastuneita, joita kutsutaan Pattayan rakkaiksi.

Pattayan rakkaita yhdistää monet aiheet kuten kaipuu saada pikaista kertakäyttörakkautta osakseen, sekä eritoten se että kaikille rakkaille on turvattu taloudellinen tulevaisuus.

Mainitakseni muutaman kyseisen, on yksi ryhtynyt ex anoppinsa perilliseksi kun toisella on konserni-isukki ja uusimpana tulokkaana tuleva miljonäärieläkeläinen joka odottaa oman äitinsä hautajaispäivää.

Kaikki asuvat tasokkaissa taloissaan tällä hetkellä konserni-isukin kelaperheen rakentaen jopa vallan uutukaisen, yksi tasokkaassa messuläävässä jonka yllä sateenkaari ja kolmas on puuhastellut Eedenin veroisen kotiympäristön ja nyt laajentanut sitä raivaten viidakkoakin omavaraisviljelyilleen.

Yksikkökolmikkoa yhdistää myös määrätietoinen oman elinikäennusteen maksimointi heidän ollen tarkkoja että eivät epähuomiossa ruokailisi missään jossa ruokailee myös joku sairas tai kela-asiakas.
Tosin tämä ei koske kaverien tapaamisia liikeneuvottelujen tiimoilta baagelssin ja kaffikupposen ääressä huoltoasemilla.

Aivan kaikkia ei tuo kertakäyttörakkaus koske, koska yksi on vannonut rakastavansa roiskeläppäistään kaikissa elämäntilanteissa, joten näkee unta vain laatupiparista jota ei ole koskaan saanut eikä tule saamaankaan.

0

62

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

        Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
        Ikävä
        232
        14902
      2. Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.

        Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m
        Joensuu
        21
        2267
      3. Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa

        Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?
        Ikävä
        39
        1885
      4. Kysy jotain kaivatultasi

        Tämä ketju on sitä varten.
        Ikävä
        176
        1373
      5. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

        Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
        Maailman menoa
        98
        1281
      6. Varmaan koet, ettet ole tehnyt mitään väärää

        Mutta olet sinä tehnyt.
        Ikävä
        28
        1179
      7. Mitä ajattelet hänestä

        Millaisena pidät kaivattuasi?
        Ikävä
        122
        938
      8. Huomioon ottaminen

        Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin
        Ikävä
        30
        902
      9. Sinkkusiskoni pliis kertokaa

        Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex
        Sinkut
        81
        754
      10. Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit

        Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t
        Ikävä
        80
        718
      Aihe