MISSÄ VIIPYY

Missä viipyy se tähtitoimittaja Lauri Nurmen fanikirja rohkeasta hallitusviisikosta joka laittoi koronan kuriin?

Kävin kysymässä Kajaanin kirjakaupassa ja kirjastossa ja minulle naurettiin.

T. Sanna-fani - 65
6141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Unohtui mainita olen trans lespo ja Palestiina pitää tunnustaa heti!

Äänestä

Minäkin olisin sen kirjan halunnut lukea mutta nyt täytyy tyytyä MESTARIn ja arvostetun puhemies Halla-ahon ansiokkaaseen elämänkertaan.

Äänestä
  • KIITOS MESTARI

    Äänestä

Kyllä

Äänestä

Aloittajalle, ehkä kyseinen kirja on sijoitettu kirjastossa fiktiota/fantasiaa-osastolle. Se saattaa olla myös huumoriosastolla muiden vitsikirjojen joukossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Missä viipyy se tähtitoimittaja Lauri Nurmen fanikirja rohkeasta hallitusviisikosta joka laittoi koronan kuriin?

Kävin kysymässä Kajaanin kirjakaupassa ja kirjastossa ja minulle naurettiin.

T. Sanna-fani - 65

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu