Olen kuulemma huono äiti ja itsenäistymisen este. Nuori itse soittaa minulle laitoksesta, pitäisikö minun vain vaihtaa numero,enkä anna uutta sinne paikkaan?? Voiko vain sanoa,että hoitakaa te asiat, olette jo haukkuneet tarpeeksi minua! Tuntuu vain niin julmalta katkaista välit rakkaaseen lapseen,etenkin kun olen hänen jo aikuisten sisarusten kanssa väleissä!
Miten pystyn unohtamaan huostaanotetun nuoreni
Anonyymi-ap
2
160
Vastaukset
- Anonyymi
Eli sossut haukkuu minua, nuori kaipaa.
- Anonyymi
Riippuu paljon siitä miksi on laitokseen joutunut.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585080
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544582Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224519Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2961737- 911412
- 811368
- 2281328
- 3131036
- 199950
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50850