Riikalla on hyvä roppa ja upeat sääret. Alkaa aina seiisomaan kun näen hänet. Olisi mukava jos hän esiintyisi 20cm lyhemmissä hameissa ja avokaulasessa puserossa. voisin koko päivän runkata häntä katsellen.
Kiihotun Riikka Purran näkemisestä
23
1476
Vastaukset
- Anonyymi
Totta turiset, Riikka on laatumimmi myös seksimielessä ! Kumpa hänen näköisiään seksinukkeja olisi myynnissä, olisivat todellinen hitti.
- Anonyymi
Ostat Barbaran, jonka ala-aukon kohdalle merkkaat sanan: Niellä ja yläaukon kohdalle sanan: Purra 😁😁😁😁😁
- Anonyymi
Erittäin ruma ja vammainen nainen.
- Anonyymi
Naama on kun riihenseinästä revityllä pirulla.
- Anonyymi
Riikka haluaa varmaan mustaa isoa kyrpää
- Anonyymi
Varo, ettei sakset leikkaa vehjettäsi!
🤣🤣🤣 - Anonyymi
riikka vie kaikki seksihalut jo pelkällä ulkonäöllä, jos aukaisee suun niin lörpähtää kulli välittömästi
- Anonyymi
Minä ainakin ihhannoin riikan kroppaa mahtavat sääret.moni nainen kateellinen kun ei liika kiloja ole.riikan kanssa kun pääsis peiton alle
- Anonyymi
Eipä ole seisonut Riikalle. Olen aika varma, että hänellä on kunnon puska. Kaipailee sellaista kunnon PITU-ukkoa.
- Anonyymi
Kannattaako poliitikoilta vongata seksiä, kun eivät pidä muitakaan lupauksiaan?
- Anonyymi
Spermaturpa :) sehä se sen nikki oli…
- Anonyymi
Täältä myös ääni hoikalle ja itsestään huolta pitäneelle Riikalle. Sääret ovat suosikkini, mutta Riikalla on myös merkittävä rintavarustus. Totta on että hyvin helposti alkaa seisomaan kun häntä katselee. Joskus on pitänyt alkaa runkkaamaankin, ja silloin lentää ruiskaukset voimalla.
- Anonyymi
Hae apua ongelmaasi!
- Anonyymi
Ei kyllä jökötä sellaisen naisen edessä, jonka ansiosta ollaan kohta entistä enemmän kusessa!
Tiesittekö Purran ihannoijat, että se käsky seksiin pitäisi lähteä yläpäästä, ei alapäästä!- Anonyymi
Mua ei seksiin tarvi käskeä. Riikan kanssa pantaisiin niin että tanner tömisee ja vassarit pakenee venäjälle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mua ei seksiin tarvi käskeä. Riikan kanssa pantaisiin niin että tanner tömisee ja vassarit pakenee venäjälle.
Juu kyllä se olis niin kamala tapaus vois osa persuistakin loikata venäjälle
- Anonyymi
ÄO missä oletkaan taas...et täällä ainakaan.
- Anonyymi
Riippaki on hyvä mut Anne Komula on iha nussimisnuke näköne sitä tekis mieli
- Anonyymi
Juuti äsken runkkasi katsellen riika purran kuvaa.. ihanaa oli ja mällit lensi riikan namalle.
- Anonyymi
Ihan ajokelpoinenhan Riikka on ja varmaankin vielä on rekikelit oikeissa käsissä.
- Anonyymi
Käviskö Orpo, jos et Purraa saa?
Seksi, johon liittyy jokin fantasia, vaan ei mitään oikeita tunteita/rakkautta kutsutaan panemiseksi, jos et (ettei tienneet?) - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käviskö Orpo, jos et Purraa saa?
Seksi, johon liittyy jokin fantasia, vaan ei mitään oikeita tunteita/rakkautta kutsutaan panemiseksi, jos et (ettei tienneet?)Me kaikki rakastamme Riikkaa. Hän pitää meistä huolta kuten hyvä äiti lapsistaan. Antaa myös välillä osoittaa fyysistä rakkauttamme .
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124707Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1754438Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.961823- 4031681
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331443Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3631151Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61139- 611030
- 711022
- 92968