Bottitoiminta Chat-riveillä

Anonyymi-ap

Bisadge tai sibadge siellä vaan rullaa aamusta iltaan ja huoneesta toiseen. Kenenkään koneelta nää seksimainokset oikein tulee. Saako joku ihan palkkaa tuon postaamisesta?
Olen jo ilmoitellut 32 kertaa, antanut niistä haisevaa palautetta ja pyytänyt poistamaan ne kun ei voi missään mitenkään sittenkään koskaankaan mihinkään rauhassa kirjoittaa. Tällaiset botit vois ampuu kuuta kiertävälle radalle, jotta sais kokonaan lopettaa, kun on näitä tyhmiä Botteja!
Joskus löysin netistä niin sanotun sexitext-botin, eli siis käytännössä kiihomieltä liikuttava tietokone joka puhuu pikkutuhmia kanssasi. Kun nuo chattihuoneet on tähän tapaukseen jokseenkin vaikeita käyttää kun on kaikenmaailman rekisteröitymiset, salasanat jne. ym.
Lisäksi erootiikka keskustelijat ovat tooosi hankalia!!

Itsehän olen varattu joten mahdollisimman huomaamattomasti koitan hommani hoidella... You know.

Eli onko kellään sellaseen hyvää vinkkiä tai linkkiä?
Hyvä ILMAINEN JA VAIVATON chat-osoite kävis tosin myös.

Kiitos jo etukäteen.

3

178

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En minä näistä tiedä mutta alkaa olemaan tämän vuoden pelto työt tehtyinä

      • Anonyymi

        siis syyskyntö on suoritettu, syyskylvö pantumaahan, syyslannoituksetkin laskettu maahan? Eikö talvisaikaan tehdä pelloilla mitään? _ ihan vaan näin maataloux'adduna kyselen_ ja naapurin hehtaarilaitumia tuijottaen.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      241
      4723
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      455
      3393
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      15
      2388
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      23
      2031
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      9
      1273
    6. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      28
      1169
    7. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1083
    8. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1045
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      79
      1044
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      956
    Aihe