Pizzakuskit vaihtaneet autoja

Toyotan syömähampaan eli 3-syl päristin Yariksen rekisteröinti 335 syyskuussa vai olisiko ollut taas hyvä auto vuodeksi tarjous, että pysyy malli tilastoissa.
7134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

BZ4X 4 kpl. Mahtavaa BEV valloitusta

Äänestä

Taka-akseleille oma tilasto! Relax tojo kuski!

Äänestä

Ei lättyä noin jumalattoman kalliilla autolla kannata toimittaa.

Äänestä

Haluun puslia yarikseen. Ja vanukasta myös sekä taka-akseleita

Äänestä

Yaris on vanhusten auto. Ei sillä kehtaa ainakaan lapsia kuskata kouluun, tulisivat koulukiusatuiksi vanhempiensa autovalinnan vuoksi.

Äänestä

Taitaa nuo Yarikset mennä pizzafirmojen liisareiksi ja 1-3 vuoden päästä niitä on Toyota liike täynnä, Santanderin valkoinen rivi perättäisillä rekisterikilvillä ja toiveena saaada ne kiertoon yhden tunnollisen omistajan varovaisen ajon jäljiltä ja huipusti huollettuna.

Äänestä

Saavat rantua kuten vartijoiden kärryt.
Ei missään nimessä kannata ostaa käytettynä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toyotan syömähampaan eli 3-syl päristin Yariksen rekisteröinti 335 syyskuussa vai olisiko ollut taas hyvä auto vuodeksi tarjous, että pysyy malli tilastoissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu