Mihin hotliin ei kannata mennä, jotta voi vältellä röyhkeitä ruskeja ?
Mitä niille sanotaan nykypäivänä, kun tulevat pomiloimaan, en puhu venättä kuin mitä Karjalassa usein käyneenä ja sukutilan menettäneenä.
Karon/Kata vältettävät venäläishotellit
8
441
Vastaukset
- Anonyymi
Päinvastoin kuin suomimedia yrittää valeuutisoida, elintaso ei venäjän yläluokalla ole laskenut, päinvastoin, sotaan syydettävä raha vaurastuttaa yläluokkaa ja niitä on kaikkialla, minne voivat ilman suurempia vastuksia matkustaa.
Siinä mielessä koko Phuketin saari kannattaisi kiertää kaukaa.
Ja väite, että rahat olisi loppumassa, ei pidä paikkaansa. Eurooppa on Ukrainansodan suurin kustantaja, molemmin puolin. Niin kauan kuin venäläisiä luonnonvaroja ostetaan, niin kauan on vain kasvava sotakassa. Kiina ja Intia ovat raakaöljyn suurimmat asiakkaat, mutta suurin rahavirta tulee Euroopasta, siis myös sinultakin. - Anonyymi
OZO on russakkaa täynnä, en suosittele. Muutoin olisi hyvä, mutta tuskin viitsii edes aamiaiselle mennä, kun tönivät ja ohittavat jonot sekä varaavat tuolit. Örvellys yöllä on kovaa.
Vähän hiljenivät, kun karjaisin RUKI VEER RUSKI SMERT.
Thaikut inhoo noita kanssa. - Anonyymi
Mitä pahemman mäen päällä hotla, sitä vähemmän haittaääliöitä. Ruski on laiska kapuamaan ainakin lomallaan.
5x paikat on niitä täynnä. - Anonyymi
Tavan russakka pidetään semmoisessa pimennossa, ettei ne edes tiedä mitään Ukrainasta. Muistelevat sen olevan osa Neuvostoliitosta.
Ota kaljaa, ota hiljaa, periaatteella.
ps ruskin pyyhkeen voi heittää altaaseen jos varaa tuolia eikä käytä sitä , samoin britin, röyhkeitä molemmat - Anonyymi
Kun ei mene Banglalle tai Karonille, ei ruskeista juurikaan kärsi.
Kun lähtee 150 km pohjoiseen, ei Iigoreita näe enää ollenkaan.
Ruotsalainen hotlanomistaja KepKwanilla ei ota russakoita, mutta suomilainen pääsee. - Anonyymi
Kiva niitten hölmöilyä on katsella. Naureskellaan thaikkujen kanssa yhdessä noille onnettomille.
- Anonyymi
Phukkeeti ei kannata mennä , koska siellä on liikaa röyhkeitä ryssiä.
- Anonyymi
Enemmän nuo tolkuttomat juopot skandinaavit ongelmia aiheuttaa. Tulevat pimeästä ja sinne ovat jääneetkin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15314497Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408336Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486082SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1705695Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.704335Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm654095Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263985"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan692713