Loistavia työmahdollisuuksia Venäjän rajan yli tunkeutuneille avaruusinsinööreille, diplomi-insinööreille ja tekniikan tohtoreille Raumalla ja Helsingissä jäänmurtajaprojektien parissa. Etenkin irakilaisten merimiestaidoille nyt kysyntää! 😮😮😮
Töitä innokkaille!
Anonyymi-ap
11259
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Laivanpotkurisuunnitteluhan on ollut Irakissa aina huipputasoa. 🤡🤡🤡
Voisiko kamelinsatuloita hyödyntää jäänmurtajan istuimina?
Juu, nämä koneinsinöörit viedään nyt suunnitteluhommiin.
Somalialaisten tietotaitoa ahtojäiden käyttäytymisestä on ehdottomasti käytettävä hyväksi keularakenteiden materiaalien valinnassa.
Näiden päätyö tulee jatkossakin olemaan naisten kyttääminen kauppakeskuksissa Kelan tuilla.
Ei, koska kuolin jo kolme vuotta sitten!
Useita Afganistanin merivoimien amiraalia on jo kertonut kiinnostuksestaan jäänmurtajaprojektiin. Heidän venäjänkielisiä koulutodistuksia tarkastetaan parhaillaan.
Suomalainen luokkahitsari on jo niin suuri harvinaisuus, että hänestä tehdään kymppi heti kättelyssä. Hän sopii myös firman mainoksiin, koska ei takuullla likaa itseään.
Kyllä sellainen on enää kuvana työmaaruokalan seinällä. Jäädytettyjen seurassa.
Suomalaisjuntti virtsaakin käet taskussa, omille kengilleen.
Silti se kustantaa tuhansien käyttökelvottomien vuohipaimenten elämisen. Voiko tyhmempää olla?