Kokemuksia

Tietääkö kukaan onko Suomessa Herbalife-myynnillä eläviä ja minkälainen on heidän tulotasonsa.En oikein usko kun luvataan rikastumista....tuskin nyt täällä kuitenkaan miljonääriksi tullaan.Mitkä ovat todelliset riskit kun niistähän ei kerrota.odotan valaisevia kommentteja.
1324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vastausten runsas määrä kertonee jo jotain... Jos on jotain verkostomarkkinointi hömppää, että pidät itse varastoa jne.. jätä väliin suosiolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ujo kirjoitti:

Tietääkö kukaan onko Suomessa Herbalife-myynnillä eläviä ja minkälainen on heidän tulotasonsa.En oikein usko kun luvataan rikastumista....tuskin nyt täällä kuitenkaan miljonääriksi tullaan.Mitkä ovat todelliset riskit kun niistähän ei kerrota.odotan valaisevia kommentteja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu