97 toyotaan tuninkia...

tarttis 97 vuoden viistoperä toyotaan kaikenlaista kivaa nippeliä...ihan puskurista spoileriin.
tää on se vanhempi malli vielä..
oisko kellään myytävänä.kiitos!!
1230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulla olisi tarjota kiiltävä alumiininen sitikan jäähdytin. Siinä on vuoto, joten ihan oikeasti sillä ei voi mitään tehdä. Mutta kun laita sen säleikon taakse jäähdyttinen eteen niin näyttää aivan siltä, kuin Toyotassa olisi ilmastointi. Muista kuitenkin pitää ikkunat kiinni cruisaillessa, ettei illuusio katoa. Eikä maksa paljoa. Saat ihan hakupalkalla.
Laittaisin tuon omaan autoonikin, mutta kun itse se ei mahdu. Sen paikalla on jo lauhdutin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Antti kirjoitti:

tarttis 97 vuoden viistoperä toyotaan kaikenlaista kivaa nippeliä...ihan puskurista spoileriin.
tää on se vanhempi malli vielä..
oisko kellään myytävänä.kiitos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu