..PELLET..ALAJA TAITAA OLLA NARUSTA VEDETTÄVÄ VESIMELOONI.
EIKÖ MENE KAALIIN..NIMELLÄ TAHKOTAAN VAIN RAHAA.
FANIT TOSSUT ERISUUNTIIN.MIKSI KANNATTAA ENÄÄ TOLLASTA SEURAA SE ON OLLUTTA JA MENNYTTÄ.
JOHTOPORRAS NAURAN TEILLE..HÄVETKÄÄ KOKO POPPOO.
BELGIAN PELLET JA KIINALAINEN KIRVESMIES TAKOVAT VAIN FYRKKAA!!!!!
ALLIANSSI
BELGIAN
2
505
Vastaukset
- PELKIASTA!
PISTER ON KOVA NAAMA!
- blackmagictiger
EETU SALO PALOI VARMAAN HENKISESTI LOPPUUN JA HÄIPYI KOKO ALLIANSSISTA < ALLIANSSIN TOUHUT MUISTUTTI EPÄILEMÄTTÄ FC JOKEREITA..JA VEIKKAAN ETTÄ ALLIANSSI ON KOKO KESÄN 2005 PUHUTUIN AIHE..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.544689Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2313295Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2633231Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1123212Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie321745- 1011538
- 1661140
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA641004Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril122957Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."34789