Ne joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma niillä on joku nimen omaan oire ja jumitus ja jankkaaminen ja meillä joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma jankkaaminen on silloin kun kehitysvamma ihminen on intensiivisesti kiinnostunut.
Lisäksi minulla on vaikea Adhd ja kukaan kehitysvamma psykiatri alan lääkäri ei suostu selvittää Autismia ja se minun kaima Henna Annika Makkonen se väitti minulle messengerin kautta olen muka selvittämättä Asperger ja uhkasin tuota minun kaimaani Henna Annika Makkonen ihmistä ja en ymmärrä miksi se ei halua enää hyväksyä minua kaveriksi?
T. HENNA MARIA KOSKELA
Älyllinen kehitysvamma ja sosiaalinen kämpelyys
Anonyymi-ap
2
268
Vastaukset 2
- Anonyymi
Koska normaalit ihmiset ei halua uhkailijoita kaveriksi
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211000Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560