Pikaseksiä bussipysäkillä

Anonyymi-ap

Olen 37 v. aviovaimo, pieni kokoinen ja hoikka. Mieheni kanssa olemme harrastaneet pikaseksiä vieraiden kanssa, tai siis minä olen pannut ja mieheni on ollut katsomossa.

Viimeksi bongasimme nuoren kundin linja-autopysäkillä. Mieheni ajoi pysäkille ja kysyi kaverilta, paljonko hän haluaisi, jos suotuisi panemaan minua.

Poika katseli ihmeissään ja sanoi että ei tiedä oikein. No nousin autosta ja esittelin parastani nostamalla hamettani. No ei siellä hameen alla housuja ollut.

Sanoin pojalle, että tule tänne ja osoitin bussipysäkin taustaa. Työnsin itseni kaveria vasten ja tunsin jäykän hänen housuissaan. Napit auki ja kalu käteen ja saman tien sisääni.

Hetken huumaa ja kaikki oli ohitse. Mies sanoi, että aika hyvä, kaksi minuuttia, ei nyt ihan ennätykseni, mutta kymmenen nopeimman joukossa.

1

2503

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00002

      Mielelläni pienelle aviovaimolle antaisin isoapaksua ihanaa kullia paljaana. M.50

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      84
      1349
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      52
      977
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      370
      808
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      142
      759
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      699
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      123
      692
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      658
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      625
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      612
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      604
    Aihe