Turbotukku *varokaa*

Anonyymi-ap

Jo toinen heidän turbonsa meni rikki. Ensimmäinen meni takuuseen ja nyt toisen kanssa todella hankalaa! Kävin juttelemassa merkkihuollossa ja he eivät kuulema ala vilkaisemaankaan autoa jossa on turbotukun turbo. Tein soittelukierroksen ja sama useammassa liikkeessä. Takuut eivät pelaa ja turbot eivät kestä!

Välttäkää tätä liikettä viimeiseen asti!

2

358

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ostit halvimman turbon minkä löysit?
      Ja miten kävi.

      Mikä auto mikä moottori onko viritetty?
      Yleensä säästäminen ohjelmoinnissa hukkaportissa ja tulpissa koituu turbo moottorin tuhoksi helpoiten.

      Miksi muuten tänne kirjoitat näitä trollauksia?
      Turbo tukku sivulta löytyy heidän yhteystiedot.
      Käsittääkseni myyvät ihan hyviä ahtimia garret ja bog&warner muiden ahtimien lisäksi.
      https://www.turbotukku.com/turbohuolto

    • Anonyymi

      Eli ensin myöntelet turbotukun laatua ja sitten syytät trollauksesta! Taidat olla turbotukun edustaja! Sopisi hyvin kuulema sen firman toimintaan!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      158
      4525
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      73
      4287
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      13
      3436
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      131
      3038
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      188
      2762
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      39
      1787
    7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      72
      1562
    8. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      59
      1513
    9. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      119
      1260
    10. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      18
      1185
    Aihe