Phuketin mahvia

Thaikut kertovat, että ruskin mafioosot heitettiin Kremlin kelloihin ja tilalle ui, yllätys yllätys, israelilaiset toimijat. Väitetään jopa, että Mossad johtaa alamaailmaa Phuketin saarella.

Miten noita voi välttää, kuka esimerkiksi omistaa ja rahastaa yömarkkinoita ?
7379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jotain pojankoltiaisia annan pyöriä nimeksi ympyröissä,
En tee numeroo phuketista joka on vain 1 haarakonttori.
Toki isommat päätökset menevät minun kauttani, rahallisesti on tuloja mutta ei tässä ole mitään hankintalistalla kun kaikki jo on.
Matalaa profiilia vedetään myös Phuketissa, ihan rauhassa vain eikä sinne pääse ulkopuoliset keulii, tärinöitä kukaan halua.

Äänestä

Taximafiaa koitti rysät Boltillaan horjuttaa, eipä onnistunut ei. Sen hoiti markkinatalous.

Äänestä

Missäs suomimahvia ? Onko siellä enää suomipaarreja tai muita räkälöitä ?

Ne Katan ylätien varrella olleet taisivat lopettaa ja muuttivat Pattijoelle ?

Surffipaikka ilmeisesti toimii yhä.

Äänestä
  • Phuken ongelma on yhä loukkari, jolloin saari on liki elinkelvoton. Haikki on joulukuun lopusta maaliskuun puoliväliin, pääsiäisenä se on jo pelkkää sadetanssia. Ei siellä viihdy kukaan paitsi Thaimaan ydintalven aikaan.

    Kesä on parempi viettää Sumatran saaressa Medanin kylässä.

    Äänestä

  • SuomiSurf bar toimii, mutta toiminta löytyy Walkkarilta. Eli sinne joukkoon tummaan mahtuu aina.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Phuken ongelma on yhä loukkari, jolloin saari on liki elinkelvoton. Haikki on joulukuun lopusta maaliskuun puoliväliin, pääsiäisenä se on jo pelkkää sadetanssia. Ei siellä viihdy kukaan paitsi Thaimaan ydintalven aikaan.

    Kesä on parempi viettää Sumatran saaressa Medanin kylässä.

    Medan on miljoonakaupunki, hesoja isompi.

    Äänestä

Jeesuksen tappajat tunkeutuu joka paikkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Thaikut kertovat, että ruskin mafioosot heitettiin Kremlin kelloihin ja tilalle ui, yllätys yllätys, israelilaiset toimijat. Väitetään jopa, että Mossad johtaa alamaailmaa Phuketin saarella.

Miten noita voi välttää, kuka esimerkiksi omistaa ja rahastaa yömarkkinoita ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu