Kuljetuspalvelua / pakettiauto ja kuljettaja käyttöösi (Espoo ja lähialueet)

Anonyymi-ap

Tarjoan pienimuotoista kuljetuspalvelua, jossa saat käyttöösi Ford Transit Custom (L2H1) -pakettiauton ja luotettavan, vastuullisen ja joustavan kuljettajan. Palvelu sopii monenlaisiin kuljetustarpeisiin – joustavasti ja riskittömästi.

Hinta (aloitusvaiheen hinta, voimassa marraskuun 2025 loppuun)
40 € / tunti (sisältää auton ja kuljettajan työpanoksen myös lastauksessa ja purkamisessa) + 0,50 € / km.

Lähtöpaikka: Espoon Kauklahti

Laskutus tapahtuu Trusterin (kevytyrittäjyys) kautta virallisesti – kaikki verot ja viranomaisvelvoitteet hoidetaan asianmukaisesti.
Työaika lasketaan lähtöhetkestä paluuseen – kilometrikorvaus koskee vain varsinaista kuljetusmatkaa.

Sopii esimerkiksi
• Huonekalujen nouto (IKEA, Tori.fi)
• Pienmuutto tai varastosiirto
• Yrityksen tavarantoimitus
• Rakennustarvikkeiden kuljetus
• Moottoripyörän tai pientyökoneen siirto
• Sortti-asemalle vienti ym.

Kalusto
• Ford Transit Custom (L2H1)
• Tavaratilan mitat: noin 293 × 135 × 140 cm
• Pariovet takana, liukuovet molemmilla sivuilla – helppo lastaus ja purku
• Nokkakärryt mukana
• Siisti, huomiota herättämätön ulkoasu

Toiminta-alue
• Pääkaupunkiseutu
• Tarvittaessa myös pidemmät siirrot


📨 Ota yhteyttä Tori.fi -kautta ja kerro kuljetustarpeistasi – hoidetaan homma mutkattomasti ja huolella.

Yhteydenotot Tori.fi -ilmoituksen kautta oheisen linkin takaa: https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/32656436


Petri – paikallista palvelua reilulla asenteella.

1

326

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      202
      11426
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      133
      10868
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      234
      6232
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      188
      5045
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      131
      3496
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      172
      3485
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      40
      2333
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      303
      1886
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      9
      1734
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1644
    Aihe