Tutustuin aikoinani erään nettisivun kautta romani-naiseen ja päädyttiin tutustumisen jälkeen asunnolleni harrastamaan seksiä mikä oli jo alunperin selvää nettisivuillakin koska sielä suuri osa roikkuu vain seksiseuran perässä. Tavattiin asunnon lähettyvillä mutta pienien epäilysten saattelemana varmistin että nainen on todellakin yksin matkassa ja lupaus piti, uskaltauduin siis paikalle ja siirryttiin siitä minun asuntooni. Aloin rohkeasti kosketella naista kun oltiin hetken seurusteltu sohvalla ja kosketteluuni vastattiin upealla suutelulla, tunsin sormiini naisen kiiman kun häpy suorastaan valui kiimanesteitä, otin jäykän kaluni esille ja sain hetkellisesti upeaa suuseksiä minkäjälkeen annoin oman näytön osaamisestani naiselle, naisen hengitys muuttui huokailuksi ja tunsin että pillu alkaa sykkiä orgasmin merkiksi, lisäsin pari sormea mukaan ja hieroin klitorista samalla kunnes nainen lauksesi kroppa väristen, tässä vaiheessa nousin ylös ja työnsin kalun naisen märkään emättimeen ja aloin nussia tuota ihanaa tummaa siistiksi ajeltua pillua ehkä vähän rajullakin tahdilla mutta päätin nauttia kunnolla, tunsin kun oma lasti alkoi osoittaa liikkeelle lähtöä ja vedin kalun ulos tuosta ihanasta kiiman tuoksuisesta pillusta ja laskin lastit talouspaperille. Homma tuli hoidettua ns pikana ja molemmat sai mitä halusi mutta jälkeenpäin olen miettinyt tapausta vähintääänkin erikoiseksi.
Romani naista pikana.
10
3792
Vastaukset
- Anonyymi
Ja sitten heräsit Lidlistä ostetut boxerit mällissä.
- Anonyymi
Oooh niinkö sulle itelles aina käy. Mistäpä tuo muuten mielees ois tullu.
- Anonyymi
Ai että oikein Lidlistä boxerisi joudut ostaa. Hyi saatana köyhä homo.
- Anonyymi
Siinäpä tuli kaiken olennainen itsestäsi. Lidlin boxerit buaahaa köyhää.
- Anonyymi00011
Anonyymi kirjoitti:
Siinäpä tuli kaiken olennainen itsestäsi. Lidlin boxerit buaahaa köyhää.
Sää mää ja bää tietää buaahaa
- Anonyymi00007
romani naiset ei ota suihin
- Anonyymi00008
Ei ankeampaa ja rajoittuneempaa seksiseuraa voi löytää kuin romani nainen. Ja kerron tän useamman kokemuksen äänellä.
- Anonyymi00009
Onko tämä niitä sedän juttuja kun neljä neitosta tuli raskaaksi?
- Anonyymi00012
Sinähän sen tiedät spede buaahaa
- Anonyymi00010
Koitahan spede rajoittaa nyt menee yli hilseen buaahaa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1542505Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61764
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648