Novelliehdotus

Anonyymi-ap

Osaava kirjoittaja voisi kirjoittaa naisen seikkailusta kaupungin sykkeessä, kuinka hän nauttii huomiosta, kiihottuu vilauttelusta ja kuinka hän tyydyttää itseään riskialttiissa paikoissa.

6

381

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tai sitten voisit vain vetää käteen.

    • Anonyymi

      Oletko ap

      • Anonyymi

        En nyt tiedä olinko osaava n45v


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En nyt tiedä olinko osaava n45v

        Sait minun tekemään hurjia asioita...

        Jaana 45


    • Anonyymi

      Ensimmäinen pitkä kesäloma.

      Heräsin aamun valjetessa, katselin ikkunasta ja totesin ompa tulossa kaunis päivä lämmintä 25. Olen aika näyttävän näköinen nuori nainen 22. Kiihotti ajatus pukea pelkät tukat farkkusortsit musta tiukka t-paita ja lähteä kävellen kaupungille. Tosin ekaks linkalla kajpunkiin noin30 kilsaa. Matkalla linkkari pysäkille huomasin heti että farkkusortsien sauma paino hävyn väliin ja teki kävelystä hieman hankalaa. Ketään ei ollut pysäkillä niin koitin hieman saada veettyä alemmaksi. Seläntakaa tullut autoilia pysähtyi kysyi mihin matkalla. Kaupunkiin. Katoin autoon ja näin varmaan 60 äijän hymyilevän. No eikai muutakun kyytiin. Ihan passelin näköinen noo oma isäkin vähä nuoremman näkönen. Huomasin syrjäsilmällä että tuola äijällä pullottaa haaroissa tsiisus kiihotuin sauma puristi klittaan oli vaikeeta. Nännitkin jäykistyi ja tiukka t-paita varmaan näki että kiihotuin sanoin että huh huh täälä on aikas lämmintä saanko avata lasin...avasin vähän. Huomasin miehen kattelevan haaroihini. Vilkasin itsekki ja voi hemmetti jalkoväli ihan märkänä. Taidat olla kiimassa mies sanoi. Punastuin...samalla mies kurvas pysäkille ja tarttu kyrpäänsä. Jäykistyin ja katsoin sitä se oli hirveen iso ja paksu . Mulla naama ihan punanen. En nyt ihan tämmöstä ajatellu vaikka kiimassa olin...siis mitä sää nyt sain sanottua se vain tarttui mun käteen ja vei sen kyrvän ympärille...runkkaa niin vien sinut mihin haluat sanoi. E e e enmää. Otti leuan alta kiinni ja katsoin silmiin. Mies sanoi että saat muutakin kun näytät olevan kiimassa... jatkuu jos kiinnostaa!

      • Anonyymi

        Tuo tarina kääntyi heti tavalliiseen mies-nainen panemiseen. Kerron nainen nauttii nauttii siitä huomiosta ja vilauttelusta, mutta ei koe mitään fyysistä miesten osalta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      262
      9859
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      185
      5598
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      161
      5191
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      71
      4848
    5. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      212
      2419
    6. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2259
    7. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      311
      1921
    8. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      21
      1615
    9. Minkälainen auto

      Kaivatullasi on? Väri/Merkki? :)
      Ikävä
      90
      1587
    10. Kuinka rakastunut olet

      Ja kehen?
      Ikävä
      41
      1143
    Aihe