Nyt jaksaa revittää!! Ja viel Vkl tulossa! Antaa keskustan kaduilla laulaa!
Kesällä ei riitä voima! Niin on kuin ois saanut 300heppaa lisää pellin alle nyt kun on lunta muutama hiutale!
Ihanaa lunta !
Anonyymi-ap
5
279
Vastaukset 5
- Anonyymi
Sinulla on hieno potkulauta.
- Anonyymi
Äl yl päästä perhanaa, Savolainen ei piätä mithän.
- Anonyymi
tulis vaan lunta
- Anonyymi00005
viime yönä sitä tuli, vielä aamulla otin valokuvia
- Anonyymi00006
Ei ollu liukasta tylsää
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2851164Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "2861028Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49920- 106889
- 101839
- 74818
- 108692
- 64578
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2561Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh11508