Tämä on tosijuttu noin 15-vuoden takaa. Olin silloin hoidossa psykiatrisella osastolla. Minulla oli mielen kanssa haasteita mutta myös erilaisia mielihaluja. Halusin esimerkiksi syödä suklaata jatkuvasti ja jotain muutakin herkkuja.
Mies toi minulle aina välillä suklaata kun kävi katsomassa, mutta huomasin, että syön levyn aina heti joten vähän rajoittaa sen tuomista. Osastolla kanssakäyminen muiden potilaiden kanssa oli melko vapaata. Jos ei ollut vaaraksi itselleen sai olla muiden kanssa tekemisissä ja siihen lannustettiinkin. Ystävystyin yhden itseäni vajaa parikymmentä vuotta vanhemman Esan kanssa. Pelattiin korttia ja juteltiin elämästä..
Jos Esalla oli suklaata kinusin sitä häneltä jatkuvasti. Esa varmaan huomasi myös kun suklaata sain niin olin melkein kuin orgasmin olisin saanut. Niinpä hän joskus sanoi, että saan suklaata jos esimerkiksi näytän tissejäni hänelle. Suostuin tuohon. Seuraavan kerran Esa halusi koskea niitä ja siihenkin suostuin. Huomasin kyllä, että kosketus myös kiihotti minua itseäni. Oli myös jännää kun olimme sairaalassa, mutta huoneet olivat hyvin kodin oloisoa, että annoin toisen hyväillä rintojani siellä. Täytyi vaan huolehtia, että henkilökunta ei osuisi paikalle.
Joskus sitten pääsimme kahville sairaalan kanttiiniin. Meillä oli noin puoli tuntia aikaa siellä käydä .juotiin kahvit ja hipmattiin, että käytävällä on asiakasvessa. Sinne toisiamme hyväilemään ja lopulta Esa pani minua takaapäin siellä.. Tuon jälkeen riippuvuus suklaaeen ehkä jäi ja seksi tuli tilalle. Aina kun mahdollista koitimme päästä vähintään toisimme hyväilemään.
Jossain vaiheessa sain mieleni kuntoon ja kotiuduin sairaalasta. Tapasimme Esan kanssa joitain kertoja tuon jälkeen vielä.
Jonna
Seksillä suklaata
Anonyymi-ap
1
3124
Luetuimmat keskustelut
- 1291246
- 731203
Carunan hinnat
Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun97967Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit
ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka50895- 78822
- 45781
Kunnan päätie ja sen lähialueet
Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la40768- 67653
- 113624
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?39546