Kajaanin viihdemaailma

Miten Kajaanissa voi viihtyä miten täällä viihdytään?
7298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Keskuspuisto

Äänestä

Kajaani on semmonen ihmeellinen paikka täällä on juhlat vähissä.. Kajaanissa juhlitaan jopa ajokortin saaneita.

Äänestä
  • Kyllä sitä mentiin ihmettelemään 80 luvulla lentokoneet nousivat ilmaan Kajaanin lentokentältä.

    Äänestä

Coop tölkki auki ja katsotaan telkkaria.

Äänestä

Rohkeimmat syöttää sorsia.

Äänestä
  • Eikös siellä viihde solisteilla ulise yksi ihteään täynnä oleva
    naenen?

    Äänestä

Töihin menoa juhlin joka aamu klo 06:25 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten Kajaanissa voi viihtyä miten täällä viihdytään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu