wmp ei avaa

ku yritän avaa jotaa elokuvia nii se heittää et luokkaa ei ole rekisteröity mutta jotkuu taas toimii tosi hyvin! ja kodekit on. eli missä vika
5214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sinulla ei kai sittenkään ole ihan kaikkia codecceja. Kokeile vielä jollain muulla playerillä, itse käytin win-aikoina BS-playeriä, se muistaakseni kertoi virheilmoituksessaan minkä niminen codec puuttui, se tieto googleen ja kas, pian taas leffa toimi...

Äänestä

ei auta bs player sekii vaa sanoo can't open file
ja mul on toi ffdshow kanssa.

Äänestä
  • jos se on imutettu leffa, on mahdollista ettei toimi ollenkaan, ts. on viallinen tai jonkun jakamaa "paskaa"...

    Äänestä

on rikki tol gspotil se vaa tilettää. poistan siis vaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hökstelna kirjoitti:

ku yritän avaa jotaa elokuvia nii se heittää et luokkaa ei ole rekisteröity mutta jotkuu taas toimii tosi hyvin! ja kodekit on. eli missä vika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu