Olin 25 vuotta dna asiakas. Sit riitti. Joka kerta kun vuosi tuli täyteen tarjottiin 30€ puhelinliittymää. Sain neuvoteltua sen 24€. Nettiliittymä erikseen 27€.
Nyt telialla. Puh liittymä 18€ ja nettiliittymä 15€.
Kun vuosi vaihtui, niin jatkettiin samalla liittymällä ja sain kytkynä kivan jutun. Dna ei koskaan antanut mitään muuta kun korkeamman hinnan. Ei tule päivää että menisin dna:lle.
Äitini liittymän sain myös 15€ telialla. Dna vei kaikenlaista nettiliittymää ja ihmisellä ei ole kuin doro. Sellaista liittymää ei ole edes ollut 10 vuoteen myynnissä, mutta ryöstivät 30€/kk.
Dna vahto uuteen operaattoriin
Anonyymi-ap
1
261
Luetuimmat keskustelut
- 382201
- 56716
- 41681
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne66519- 62502
- 42500
- 45500
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6477Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k15470Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh24469