Fakta on että kaikki ne sivustot ja alustat tulee kuohtumaan nopeasti ja loppumaan. Ihmiset ei katso enää silmien kautta roska.Järkevät ja ymmärtävät ei katso, iso massa ymmärtää myöhemmin ja lopettavat itse. Se tapahtuu kokoajan.
Itse pidin kaikkia "tyhminä ja tarpeettomina" lopetin 2007 avatun youtube tilin 2018, sivusto meni jo kauan sitten pilalle, mitä enemmän jollakin on katsojia niin sitä huonompi ja teennäisempi on sisältö, naurettavia ehdotuksia videoille sivussa. Joita en ole tietoiseti koskaan klikannut.
Foorumit jatkaa menoa ja tietyt sivustot joihin voi ladata oman kuvan, videon ja jakaa linkin ja katsoja ei katso yhtään mainosta tai ole sekoalustasta kuin youtube. Sellaiset tulee jäämään.
Itseasiassa poistin google tilin 4 viikkoa sitten, en avaa koskaan. Ei sitä tarvitse mihinkään. ( käytän android puhelinta)
Kaikki ne sivustot alustat loppuvat, myös youtube
Anonyymi-ap
1
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Näin se media vaikuttaa väärin. https://www.youtube.com/watch?v=KHPA3yZLshw
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki1943538Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen123190Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä632499Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92145Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling411950Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.61868Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue401698- 901581
- 721133
- 741120