OSRAM NIGHT BREAKER 220 H7 hyvätkö

se on nyt myöhäistä sillä tallin pöydällä on paketit. Löinkö haskani p----aan vai hyvät polttimot? Ledi pelleilyihin en jaksa lähteä joten wanhan kaawan mukaan mennään. Ledit ei oikein H7 polttimo tilaani edes mahdu. Philips racing on muutama käyttötunti ja puf.
2353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noi voi kestää kolmekin viikkoa jos et aja paljon .

Äänestä

Ihan sama. Ei kiinnosta. Löit kätesi kakkaan. Laitan Toyotan tilaukseen. Kiitos. Tero

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

se on nyt myöhäistä sillä tallin pöydällä on paketit. Löinkö haskani p----aan vai hyvät polttimot? Ledi pelleilyihin en jaksa lähteä joten wanhan kaawan mukaan mennään. Ledit ei oikein H7 polttimo tilaani edes mahdu. Philips racing on muutama käyttötunti ja puf.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu