Tilasin gigantista bring palvelun kautta paketin kotiinkuljetuksella. Bring palvelun sivulla on viesti että pakettia on yritetty tomittaa mutta vastaanottaja ei ollut läsnä ja että paketti on viety "pickup point". Jotain noutopistettä tuolla tarkoitetaan varmaan.
Jos olen tilannut gigantin kautta bring palvelulla se on aikaisemmin tuotu postin kautta ja postin kautta on voinut sopia tekstiviestin linkin kautta ajan milloin paketin voi vastaanottaa. Näin ei tällä kertaa.
Bring ei sopinut mistään ajasta kanssani. En tiedä onko tuota pakettia edes yritetty tuoda. Ovipuhelin on äänettömällä. En tiedä onko sitä soitettu.
Bring kuljetus
Anonyymi-ap
1
161
Vastaukset
- Anonyymi
Soitin asiakaspalveluun ja sain sovittua uudesta ajasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka373548- 113318
- 1463127
Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032635Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv742615- 441435
Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t61428Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli3971158Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos521069Kaikkea hyvää kaikki
Kaikkea hyvää kaikki ja positiivisia ja hyviä asioita. Kylmää on kovia pakkasia. Pikku hiljaa kevättä kohti taas. Voimaa6900