apua

Näihin vinkkejä

Waynen elokuva: -ATARI
Ennen rohtoyrttinä: --ISMA
Tarjoilupullo: SI-ONI
3567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Waynen elokuva -ALAMO
rohtoyrtti -KUISMA
Pullo -SIFONI

Äänestä
  • Taisi tulla väärä elokuvan nimi -anteeksi :)
    Tuohon en osaa vastata, kun en oikein harrasta elokuvia.

    Äänestä

on Hatari

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miisu kirjoitti:

Näihin vinkkejä

Waynen elokuva: -ATARI
Ennen rohtoyrttinä: --ISMA
Tarjoilupullo: SI-ONI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu