Minulla on nainen mutta vuosien varrella myös kokeillut miestä imeä ja ottanut sisään ja yhä enemmän haluan miestä onko muita jotka samoin tuntee ei ikä koko vaatimuksia haluan vaki tai kerran miestä Ulvilan seutu
Olenko ainoa
32
1079
Vastaukset
- Anonyymi
Älä lähde tuohon. Saat vielä katua jos alat homoilemaan. Jopa yksi kerta voi olla vaarallinen.
Heteropride- Anonyymi00038
Totta. Homoilu on katala sairaus.
- Anonyymi
Teet väärin kun altistat naisesi taudeille. Vaikka sulla on kovat seksi halut miehiin niin mieti voiko mies tehdät sut myös onnelliseksi kuten nainen.
- Anonyymi
Ulvilan valtuusto linjasi vuonna 2017, että peruskoulusta valmistunut saa olla mitä on, homo tai hetero.
- Anonyymi
Siihen aikaan koulun aloittanut on 9. luokalla. Kyllä nuoret ja opettajat tietävät.
https://gayfurrycomics.com/himbo-valentines-gay-furry-comic/himbo-valentines_2327034-011/ - Anonyymi
On ihana samassa tilanteessa
- Anonyymi
Ja ymmärrän sut ja teitä mistähän olet, olen Turusta
- Anonyymi00030
Anonyymi kirjoitti:
Ja ymmärrän sut ja teitä mistähän olet, olen Turusta
Ulvila
- Anonyymi
Noinko se alkaa? Ensiksi uteliaisuuttaan kokeilee ja lopuksi haluaakin vain miehiä?
- Anonyymi
Kohta oletkin eheytynyt ja huomaatkin olevasi homosuhteessa.
- Anonyymi
itsekäs olet, kun vehtaat naisesi selän takana. Ole rehellinen ja kerro hänelle homoudestasi.
- Anonyymi
Ulvila on Satakuntaa. Hesassa gayt käyvät syömässä sporttisten jötkiensä kanssa metroasemalla.
- Anonyymi
Ihan julkisesti. Olkaa tekin rehellisiä ja kertokaa vanhemmille.
- Anonyymi
Miten? Millä lauseella?
- Anonyymi
Homoksi ei kukaan synny, vaan se on luonteeltaan kuten ihmsen tulo alkoholistiksi. Alottaa pikku paukulla ja kun on himo kyseessä niin lopulta on himo herra eikä lysti.
Älä enää pelleile homoilun parissa. Se kun saa otteen niin se on orjuus, joka särkee, tuhoaa ja lopulta on yhtä helvettiä....- Anonyymi00031
Sekin on totta
- Anonyymi
Jenkeissä homoille on omat asuma-alueensa. Urheilija, palomies, aikuisviihdenäyttelijä, rakennusmies ja kahvilan myyjä ovat ammatteja. Alussa reiät tuntuvat liian tiukoilta, mutta omat kaupat myyvät apuvälineitä.
- Anonyymi
Kyllä homotkin pääsevät taivaaseen, kun on kastettu Jeesuksen perustamaan kirkkoon.
- Anonyymi
Oletko varma? Synnin palkka on kuolema!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oletko varma? Synnin palkka on kuolema!
Eihän se ole synti syntyä sellaiseksi kuin on.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oletko varma? Synnin palkka on kuolema!
On, mutta Jeesus sovitti ristillä homonkin synnit. On tunnustettava Jeesus Herrakseen ja tarjottuun armoon. Tämä ei kuitenkaan tarkoita lupaa jatkaa synnin tekoa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On, mutta Jeesus sovitti ristillä homonkin synnit. On tunnustettava Jeesus Herrakseen ja tarjottuun armoon. Tämä ei kuitenkaan tarkoita lupaa jatkaa synnin tekoa.
Lisän vielä Jeesuksen sanoneen " minun lampaani tuntevat äänenni". Jos tunnet pistoksen synnistä ei sydämesi ole vielä täysin paatunut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lisän vielä Jeesuksen sanoneen " minun lampaani tuntevat äänenni". Jos tunnet pistoksen synnistä ei sydämesi ole vielä täysin paatunut.
Sitten kun Jeesus tulee taas takaisin maan päälle, homot lopettavat naimisen. Lupa on saatu äänestyksessä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sitten kun Jeesus tulee taas takaisin maan päälle, homot lopettavat naimisen. Lupa on saatu äänestyksessä.
Kun Jeesus tulee takaisin on Tuomionpäivä eikä ole enää armoa syntisille jotka eivät ole katuneet ja elä tai ole kuolleet uskossa Jumalaan.
- Anonyymi00032
Ei todellakaan pääse
- Anonyymi
Kaveeista saa tukea, jos ei aina jaksa olla kotona.
- Anonyymi
Olenko ainoa? 2010-luvulla haut olivat Kalle-lehdessä tyyliin vaalea mukava sälli, Satakunta. Missä ne nyt?
- Anonyymi
Homoksi ei kukaan synny, vaan kyseessä on samatyypinen tapaus luonteeltaan kuin ihmsen tulo alkoholistiksi. Alottaa pikku paukulla ja kun himo on kyseessä niin lopulta himo on *herra* eikä lysti.
Älä pelleile homoilun parissa. Se kun saa otteen niin se on orjuus, joka särkee, tuhoaa ja lopulta on yhtä helvettiä....
Lue Raamattua. Kohdassa Roomalaiskirje luku 1 puhutaan homoilusta ja lesboilusta.... Mutta hiukka eri tavalla sillä homo- ja lesbosanat eivät ole kovinkaan vanhoja sanoja. - Anonyymi00033
Tyypillinen bisse. Eli ei osaa päättää haluaako olla miehen vai naisen kanssa. Joten suosittelisin tekemään lopullisen valinnan. Muuten käy niin että sekä homot että heterot alkavat karttamaan sinua.
- Anonyymi00034
Tautisuus näkyy ulospäin noin pinnallisestikin.
- Anonyymi00037
Joo seurustellut vain naisten kans, kattonu silti aina twink/CD pornoa.
Sit latasin grindr 27v ja tapasin yhen twinkin,
Se oli sellane mieltä mullistava kokemus ja mietin kui kiihottavaa se oli, ei kauaa menny ku nahkat jo lensi oliko 3 työntöä ja naisia sai rynkyttää hulluna.
Tästä eteenpäin hitaasti mutta varmasti muutuin/tajusin että miehet on se juttu.
Ennen katoin vain twink/trans ja nykyään ihan miesmäisiä miehiä
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa585180Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent2543572Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks2833456Oot mahtava tyyppi
En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot382952Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär2982666Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?
He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun601965Rydmanin nousu sote-ministeriksi on kauttaaltaan irvokas
Mutta samalla se oli ainut todennäköinen lopputulema. Se myös alleviivaa sitä, mistä tällä hallituksella ja aivan erityi3011927En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis1431829Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti
– Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm321442- 1201185