Vaimon syrjähypyn kosto

Anonyymi-ap

Vaimo oli pannut opiskeijoiden laivaristeilyn aikan jonkun nuoren miehen kanssa. Kun tuota asiaa kysyin suoraan vaimo lopulta myönsi niin tapahtuneen. Ja kaiken kukkuraksi vielä ilman kondomia. Pyysi kyllä anteeksi ja selitteli tilannetta, johon oli vasten tahtoaan joutunut. Ei tiennyt kaverista kuin etunimen.

Vaimo on tuollainen pienikokoinen, 150 cm.ä ja 45 kg, ei erityisen kaunis, mutta tuollaista keskivertolaatua. Alkoi kuukauden kuiva kausi, en halunnut seksiä. Vaimo olisi kyllä suostunut, jos ei muuten, niin lohtuseksinä.

laitoin nettiin ilmoituksen vaimon kuvalla ja että etsin nuoria janttereita panemaan vaimoani. Valitsin ilmoituksista muutaman ja kysyin suotuisivatko he ryhmäseksiin. Kolmas vastaaja kysyi, ketä ne muut osallistujat olisivat ? Minä kysyin, olisko sulla kavereita ? Mies lupasi kysyä. Vastaus tuli tunnin päästä, että hänellä on kavereita, jotka suostuvat.

Varasin mökin ja vaimolleni sanoin, että ei murehdita sitä sun juttua, annetaan olla. Lähdetään viikonlopuksi johonkin. Vaimo hymyili ensimmäisen kerran kuukauteen ja nyökkäsi.

Mökillä vaimo pukeutui edellisenä jouluna hänelle ostamaani joululahjaan, alausvaatesettiin, sukkineen ja liiveineen. Olin tätä juttua varten ostanut hänelle 35 numeron punaiset korkkarit. Niistä hän oli iloinen, kun näytti jo lähes naiselta pituutensa vuoksi.

Vaimo oli käynyt suihkussa ja pukeutunut ja pyysi minua tulemaan sänkyyn. Käyn vielä autolla, unohdin sinne puhelimeni. Pojat odottelivat ulkona. Ollaanko valmiina, kysyin ? Aina valmiina, vastasi joku.

Avasin oven ja neljä alastonta muskettisoturia asteli rivissä ovesta ja minä tulin viimeisenä vaatteet päällä. Vaimo veti peiton läälleen ja huusi, että ei , ei menkää pois. Menin vaimon viereen ja sanoin, että tässä on sulle vierasta kyrpää, ole hyvä.

Vaimo yritti lähteä karkuun, muta minä otin kädestä kiinni ja nostin hänet takaisin sänkyyn. Pojat katselivat, mitäs nyt pitäisi tehdä ? Pyysin yhtä heistä tulemaan sängylle. Vaimo piti jalat tiukasti yhdessä. Otin jaloista kiinni ja levitin niitä. No nyt toimeksi.

Vaimo rinpuili alkuun, mutta purskahti itkuun lopulta ja makasi aivan rentona sängyllä. Levitti säärensä ja sanoi Ok. eka kundi tuli vaimooni kondomi tatissa. Ei tuota tarvita sanoin. Poika otti sen pois ja pani vaimoa ainakin 5 minuuttia ja veti sitten pois ja ruikautti spermat vaimon sukkanauhavyölle ja vatsalle.

Toinen kaveri oli verkkaisemppi, selvästi himmaili panoa pitkään ja laski röyhkeästi sisään. Kolmas musketööri ei oikein saanut seisomaan ja sanoi, että ei onnaa, kun minä olen katselemassa. Menin WC.hen tuon toimituksen ajaksi. Tulin kuitenkin katsomaan loppuhuipennusta ja näin vaimoni saavan orgasmin. Tiedän sen kokemuksesta. Hän venyttää säärensä suoriksi sängylle ja nostaa lantionsa ylös.

Viimeinen urho meni suoraan asiaan ja näin kun vaimo puristeli kaverin takapuolta ja työnsi sitä itseään vasten. Pienikokoinen kundi ja tosi hoikka. Sääret suoriksi ja syvä huolaus vaimoni suusta. Toinen korkokenkäkin oli hukkunut johonkin.

Että, mitäs pettää aviomiestään, noin siinä sitten käy.

4

2838

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuulostaa tyypilliseltä Thaivaimokkeen touhulta. Ei ne tavoistaan pääse. Mitä useampi sponssaaja sen parempi.

    • Anonyymi

      Minulla oli aikoinaan Thainainen avokkina yli kymmenen vuotta. Ei koskaan maksanut asumisesta tai käynyt töissä. Epäilen muita miehiä, jolta sai rahaa vastineeksi. Erotessa odotti jo penskaa toiselle. Suorastaan tykkäävät tuollaisesta "kostosta" ihan vaikka velkojen maksuun ;)

    • Anonyymi

      Emmanuellen kaltaisia on. Sitä täytyy saada lisää !

    • Anonyymi

      Japanilaisilla miehillä tuo on vanha perinne. Naidaan porukalla uskotonta vaimoa ja roiskitaan spermat tämän päälle. Olen asunut Japanissa ja minulle on kerrottu tuosta. Vielä nykyisnkin Japanialaisisa lehdissä on ilmoituksia, jossa kysellään miehiä tuohon tehtävään. Ja toki netti on noita hakuja täynnään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona

      Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks
      Sinkut
      152
      3426
    2. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      51
      2422
    3. Mitäköhän vuosi

      2026 tuo tullessaan?
      Ikävä
      116
      1220
    4. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      13
      1203
    5. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      10
      1094
    6. Väestönsiirtoa itään?

      Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per
      Helsinki
      49
      948
    7. Kuumalle kaivatulle tiedoksi

      Tykkään susta!
      Ikävä
      46
      894
    8. Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?

      Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20
      Suomalaiset julkkikset
      19
      880
    9. Nyt musta tuntuu

      Et alat päästämään kokonaan irti..
      Ikävä
      39
      777
    10. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      198
      705
    Aihe