CD-soitin

Hei! Tietääkö kukaan voiko Sb:lle ottaa mukaan oman CD soittimen mukaan? Mitenköhän hotellit ja muut suhtautuu siihen? Kokemuksia, kiitos! :)
4515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tarkoitatko ns ghetto-blasteria?
Jos hotlan allasalueella jonkinsortin musiikkia tarjolla, niin tuskin kovin ilolla ottavat moisen myllyn vastaan :)

Rannalla, enpä usko että ketään haittaa, ei ainakaan minua haittaisi :)

Äänestä

Me ollaan mietitty sellasta vaihtoehtoa, että ostetaisimme sieltä jonkunlaisen halvan cd soittimen. Mahtaako kukaan tietää minkä hintaisia ovat siellä?

Äänestä
  • aattelin vaan ilmoittaa, et siel ei myydä mitään cd-soittimia, ei ainakaan sunny beachilla. Burgasissa ehkä...

    kannattaa ottaa oma mukaan käsimatkatavaroihin, monilla oli oma mukana... tulin viikko sitten sieltä!!!

    Äänestä

  • i know kirjoitti:

    aattelin vaan ilmoittaa, et siel ei myydä mitään cd-soittimia, ei ainakaan sunny beachilla. Burgasissa ehkä...

    kannattaa ottaa oma mukaan käsimatkatavaroihin, monilla oli oma mukana... tulin viikko sitten sieltä!!!

    harmi, ei omisteta mitään 'pientä' soitinta ja ajateltiin että sieltä saa jonkun.. no eipä voi mitään, kiitos tiedosta :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sp+ kirjoitti:

Hei! Tietääkö kukaan voiko Sb:lle ottaa mukaan oman CD soittimen mukaan? Mitenköhän hotellit ja muut suhtautuu siihen? Kokemuksia, kiitos! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu