Tosi huonoa itsenäisyyspäivää

Ihan sikahuonoa koko Puolankalle. Puolanka on maamme tunkio, joka ei mitään itsenäisyyttä ansaitse. Haisettekin kun ulos tulette. Iljettää puhua puololaisen kanssa. Pelottaa, että typeryys ja haju tarttuu.
7568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tottahan se on että syntyperäiset puolankalaiset ovat kyllä hyvin sivistymättömiä ja yksinkertaisia olioita. Ei heitä suomalaisiksi voi kutsua vaan siksi he ovatkin PUOLANKALAISIA.

Äänestä
  • Kyttyräselkäisiä tollukoita, joille raittiuskin on ongelma. Haisuleita, pirttipekkoja ja viinakaupan ongelmaänkyröitä.

    Äänestä

Puolankalaiset parasta A-luokkaa.

Äänestä
  • Vain rutsauksen raakaa, mutta alahaista perintöä kantavien mielestä. Eli rutsattu pitää itseään ylivoimaisena, vaikka ulkopuolinen näkee degeneraation.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Vain rutsauksen raakaa, mutta alahaista perintöä kantavien mielestä. Eli rutsattu pitää itseään ylivoimaisena, vaikka ulkopuolinen näkee degeneraation.

    Päähänpintttymä? Jos on pelkästään lampaiden kanssa lampadaa harrastanut voi olla vaikeaa palata nk. normaaliin.

    Äänestä

Sikaa ja puolankalaista kepua yhdistää, että kun molemmat päästää ulos aitauksesta, ne juoksevat ensimmäisenä väärälle pellolle – ja laskun maksaa naapuri.

Äänestä

Sikaa ja kepua yhdistää se, että molemmat tuottavat metaania – mutta vain toinen kuvittelee sen olevan strategista johtamisen tasoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ihan sikahuonoa koko Puolankalle. Puolanka on maamme tunkio, joka ei mitään itsenäisyyttä ansaitse. Haisettekin kun ulos tulette. Iljettää puhua puololaisen kanssa. Pelottaa, että typeryys ja haju tarttuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu