Se ei toimi. Sinne tulee lukemaan pelkästään "Palvelinvirhe" kun yrittää palautetta lähettää!
Vika on ollut jo pitkään!
Sen lisäksi, lopettakaa seksinovellit alueen sensurointi! Sieltä on hiljattain, eli tämän syksyn aikana poistettu kokonaisia, jo vuosikausien ajan kommentteja keränneitä keskusteluita ilman minkäänlaista syytä tai perustetta!
Esimerkiksi kun ilmoitin erään häirikön löylykauhaviestin poistettavaksi, kun uudelleen latasin keskustelun, koko ketju oli poistettu! Se ei voinut olla moderaattorin tekemä poisto, vaan kyse oli selvästi bottinne tekemästä poistosta!!!
Se on ainoa alue missä olen huomannut että kokonaiset keskusteluketjut on poistettu, vaikka keskusteluun olisi tullut esimerkiksi yksi häirikön lähettämä viesti joka on ilmoitettu poistettavaksi! Siinä ei ole mitään järkeä ja kokonaisen keskusteluketjun poistaminen on selvästi ihan puhdasta (ja myös sääntöjenne vastaista) sensuuria, ei keskustelun moderointia!
Laittakaa se bottinne kuriin, tai se moderaattorinne kuriin jos siellä joku on alkanut poistelemaan ketjuja!
Teillä on ne ketjut edelleen tallessa koska olette aikaisemminkin niitä pyynnöstä palauttaneet takaisin näkyviin, joten palauttakaa ne koska ne ketjut ovat olleet sääntöjen mukaisia aina!
Korjatkaa palautelomake!
Anonyymi-ap
1
81
Vastaukset
- Anonyymi00002
Haluutko live-chatin kuumien tyttöjen kanssa? 👀 https://Desiree.hoty.lat/Desiree#/?/?/0jkwvri32
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1148183Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4157398Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804654Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294429Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-73989Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2032799- 1162638
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332565Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps232224Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m22087