streamer aasiassa

Ville Keppada striimaa aasiassa ja käytös tosi outo nykyään, herää kysymys onko kaikki kunnossa. Mm viheltelee kapakassa ja hoilaa kadulla.
3127
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se on pääsy Kiinalaisen Gullin makuun. Varmaan Kohta Kateoksi muuttuu.

1Äänestä
  • Kääkö katteeks toiset saa sinä et

    Äänestä

Ja sinä striimaat äitis aasin kanssa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ville Keppada striimaa aasiassa ja käytös tosi outo nykyään, herää kysymys onko kaikki kunnossa. Mm viheltelee kapakassa ja hoilaa kadulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu