missä muslimit, siellä pommit ja murhat

muslimit ja toisten tappaminen ovat pyhä velvollisuus. katsokaa ympärillenne. VAIN muslimit räjäyttävät ja vieläpä siviilejä! Joskus komunistitkin. Sama joukkoahan ne ovat lopulta.
10889
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Entäs irlantilaiskatolilaiset, baskikatolilaiset, kolumbialaiset huumekauppiaat, taas katolilaisia.

Äänestä

silmät auki, matkustelkaa ja uskokaa näkemänne. Ei muuta. Pelko ja vaara on tosi ja suuri.

Äänestä

puutarhassa...


tulisi muistaa kuka osaman takana on:

maailmanlaajuinen sotaeliitti, joka vain haluaa kaaosta, ja rahaa sotateollisuudelle, ja NEW WORLD ORDERin valtaan.

Äänestä
  • pohjoismaata tanskaa alkavat pommittamaan, niin saadaan koko maailmanb mielipide muslimeja vastaan , ja taas sotaa ja taas sotaa, ja niin edellen...


    ja sotateollisuuss ja new wORLD ORDER etenee..

    masterplan harmageddon??

    Äänestä

kyllähän se näin on että eniten soditaan siellä missä on eniten kiihkouskovaisia.uskontojen takia on sodittu vuosituhansia ja soditaan vastedeskin.luulempa että sotiminen loppuu vasta sitte ku kaikki kumartaa samaa jumalankuvaa. mutta itse olen ateisti ja hyvä mulle.mulla on muutakin miettimistä elämässäni ku kaiken maailman henkiasiat.jokainen uskokoon mihin tykkää mut pitäs riittää että itse uskoo...toisin ku esim.muslimit, jotka pitää vääräuskoisia OIKEUTETTUINA kohteina(suurinpiirtein).

Äänestä

Yli kymmenvuotta vanha ketju mutta islamin rauhanpommit pysyy ja lisääntyy. Ei ainakaan voi sanoa että "tuli yllätyksenä".

Koko tämän ajan ovat vain tappaneet ja lisäneet tappamista, koska näille aletaan laittamaan vastaan?

Pistetään toivo jenkkien seuraavaan pressaan, ehkä se (ydin)pommittaa nuo kamelinpaskavaltiot lasiksi ja tekee islamista ansaitusti terroristiuskonnon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tarkkailija 01 kirjoitti:

muslimit ja toisten tappaminen ovat pyhä velvollisuus. katsokaa ympärillenne. VAIN muslimit räjäyttävät ja vieläpä siviilejä! Joskus komunistitkin. Sama joukkoahan ne ovat lopulta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu