ihan mielenkiinnosta kyselen, onko ihmisillä lomaromanssikokemuksia alanyan baareista akselilla casablanca (siin robinhoodia vastapäätä) ja muut pikkukuppilat jotka ovat vierekkäin siinä samalla kadulla???
kokemuksia alanyasta....
sanna
114547
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
kielitaidoton äpärä ?????? lue tämä jos osaat viemäri http://www.gp.se/gp/jsp/Crosslink.jsp?d=119&a=222420
varmaan niitä eukkoja suomalaisiksi.
ps suomalaisia naisa kutsutaan siellä vimäreiksi arvaa miksi.
sivistynyttä naista joka matkustaa tumman perässä sinne, matkat on tullut aivan liian halvoiksi ja kaiken maailman moukat pystyvät sivistymättöminä pilaamaan suomalaisten maineen. täytyy löytää uusia kohteita jonne ei kaikki maoukat pysty tulemmaan.
Me paksut ja rumat naiset tuuliupukuarmeijana
päivystämme juuri näissä kuppiloissa.
Nautinnollista toimia viemärinä. Hiukan hikistä
vaan toisinaan...
Kaikista sukupuolitaudeistani huolimatta olen
kuitenkin tyytyväinen siitä, että kirjoitustaitoni
on viellä tallella.
Ihmettelen miksei lehdistössä kerrota kuinka paljon tapahtuu raiskauksia naisturisteille Turkissa. On jäänyt mieleen eräs tapaus, jossa useita miehiä raiskasi Turkissa erään (kuulopuheiden mukaan kauniin Suomalaisnaisen). Lopulta he tappoivat Suomalaisnaisen. Tapahtuneesta ei ollut paljoa juttua suomalaislehdistössä silloin. Muistaakseni Turkkilaismiehet eivät saaneet edes kovia tuomioita tai asioita painettiin villaisella Turkin oikeuslaitoksessa. Asia on jäänyt mieleeni kun vierailin samoihin aikoihin paikkakunnalla.
Opas kertoi minulle järkyttyneenä samalla reisulla, että kuukauden aikana samaisessa paikassa oli raiskattu useampi ulkomaalaisnainen (Nuorin 16 v).
Samaiselta reissulta jäi mieleen myös eräs tapaus. Kun samaisella seuramatkalla oli ns. tuttavan tuttu nainen eli meillä oli yhteisiä tuttuja tämän kyseisen naisen kanssa. Lähdettäessä takaisin Turkista Suomeen niin siellä puolituttua naista (perheenäiti) saattoi Turkkilainen kaveri, jonka kanssa hän "riemuitsi" koko loman ajan. Naisen suomalainen mies oli vastassa Seutulan lentokentällä kyseistä naista.
suomen lehdistö ole ottanut kantaa, mutta jopa muissa pohjoismaissa on paikalliset suurlähetistöt joutuneet puuttumaan asiaan, jos luet artikkelin on kylläkin ruotsiksi niin ruotsin suurlähettiläs on ja lehdistö myös tarttunut asiaan, voihan olla että suomalaiset ei uskalla tehdä ilmoitusta kuten monet miehet laskevat, se on suurin häpeä naiselle ja sen suvulle turkissa ja aina naisen oma syy
http://www.gp.se/gp/jsp/Crosslink.jsp?d=119&a=222420
olevanne suomalaisia maine on vaikea korjata, ja niitä teidän tuomia ihanuuksia on täälläkin jouduttu lähettää vankilaan useista raiskauksista, ei takapuolesi kestä vai ootko vain lippu tänne kun niiden teidän ihannepojujen täytyy alkaa väkisin makaamaan kunnon naisia,
jos raiskauksia pitää romansseina niin huh huh.
Tai meneehän sinne jotkut itteensä myymään ilmaiseksi
harmi kun ei näy menevän joidenkin ihmisten kaaliin, että tämä on vain ja ainoastaan tarkoitettu ajatusten vaihtoon lomaromansseista, eikä mistään muusta.
tietysti ihmisillä on sananvapaus ja saa olla asioista mieltä mitä haluaa, mutta rajansa sentään kaikella!
ehdottaisinkin, että te jotka haukutte ja parjaatte täällä ihmisiä niin perustakaa oma saitti ja menkää sinne murisemaan!!!
ja miettikääpäs, oletteko kenties koskaan kuulleet sellaisista asioista kuin netiketti ja asiallisuus???
kaikesta huolimatta toivon kaikille palstaa lukeville hyvää kesää!!!
Yks Casablancan työntekijä raiskas mut.. :/
Ei ne kaikki kuitenkaan semmosia paskoja oo mutta älkää tehkö mitään typerää...