Olen 38 v. rouva, muodollisesti pätevä, vaikka hieman hoikahko ja pienikokoinen. Olen koko elämäni ollut ujo ja mieheni on ollut minulle ainoa seksikumppani. Katselin josku mieheni kanssa tuollaisia seksi tubeja tietokoneelta ja erityisesti minua alkoi kiihottaa yksi filmi, jossa nuoremmat pojat kimpassa nussivat itseään huomattavasti vanhempaa naista. StepMOM Lets Me & My Friends Free Use Her On Halloween.
Tuosta tuli minulle fetissi. Mieheni huomasi, että joskus rakastellessamme olin "muissa maailmoissa". Hän kysyi, mitä ajattelin juuri hetki sitten ja minä kerroin. Kerroin senkin, että olen salaa katsonut tuota tubea hänen koneeltaan. Mies nauroi ja sanoi, että hänkin välillä haaveilee naapurin sannasta.
Kun mieheni huomasi, että tuo asia vaivasi mieltäni fetissinä, hän sanoi suoraan, että sun pitää kokeilla, millaista tuo käytännössä on. Vastasin ensin kieltävästi, mutta sitten kuukausien päästä ajatus tuon kokeilemisesta oli kypsynyt. Ja ehdotin miehelleni ja kysyin missä ja miten ja keiden kanssa.
Kuukautta myöhemmin olimme vuokramökillä, mies on myös ollut nuorten urheilijoiden valmentajana ja tunsi sen vuoksi paljon nuorta jengiä. Neljä urheiljanuorukaista oli lupautunut, kun mieheni oli näyttänyt heille kuvaani.
Minulle mieheni osti nätit ja seksikkäät alusvaatteet ja korkkarit, joilla opettelin kävelemään. Sovimme, että koska tahansa voin jättää leikin kesken, jos siltä tuntuisi. Tämä tehtiin selväksi myös pojille.
Katselin, kun pojat menivät saunaan mieheni kanssa. Mitä siellä juteltiin, sitä en tiedä. Ikkunasta huvilan näin, kuinka koko ryhmä juoksi alasti uimaan. Hippula ja pallit heiluivat. Tuossako ne olivat, ajattelin.
Pukeuduin sukkiin, sukkanuhaliiveihin ja ritsikoihin, joista nännit jäivät näkyviin. Laitoin korkkarit jalkaan ja katselin itseäni peilistä. Näytin pornomallilta, enkä siveältä kotirouvalta. Ei tästä tule mitään, minulla alkoi morkkis jo tuosta pukeutumisesta. Riisuin pois kaikki hepenet ja laitoin tavalliset vaatteet päälleni.
Pojat jatkoivat saunomista, jäivätpä vähäksi aikaa poseeraamaan laiturille. Ensin takaapäin ja sitten edestä päin. Näkivät varmaan, että katselin ikkunasta. Mieheltäni tuli viesti, nyt on sun momentum. Oletko valmistautunut. Jäin hetkeksi miettimään, mitä vastaisin.
Jos ei nyt, niin ei sitten koskaan, oli ajatukseni. Jos nyt menisin puihin, mieheni ei toista kertaa järjestäisi tällaista. Pukeudui uudestaan tuohon pornostar asuun ja laitoin kaikki kynttilät palamaan pöydillä ja osan lattialla. Sammutin valot ja otin päiväpeiton pois parisängyltä. Laitoin viestin puhelimella. OK. olen valmiina.
Hetken päästä viisi alastonta miestä seisoi kynttilöiden valossa. Menin sängylle selälleen. Lähtöjärjestys oli varmaan arvottu saunassa. Adrenaliini virtasi suonissani, jännitin aivan kamalasti. Jotenkin en edes muista miten kaikki alkoi. Suljin silmäni ja levitin sääreni, joku koitti sormella ja suuteli nännejäni. Työntyi hitaasti sisääni ja muutama kerta ja sitten pois.
Kynttilöiden valossa näin sängyn vieressä stondiksessa olevan kalun, otin sen käteeni ja sitten suuhuni. Se laukesi rinnoilleni, samaan aikaa joku tuli sisääni ja työnsi kovalla tempolla, otti lopuksi käteensä ja roiskaisi pälleni, siis ohjeistuksen mukaan.
En muista kuinka monta kertaa minua pantiin. Nuoret miehet kyllä jaksoi ja jokainen varmaan useamman kerran. Sain jossakin vaiheessa orgasmin, mutta koetin olla huutamatta. Kahden tunnin session jälkeen oli yltä päältä spermassa. Fetissini oli toteutunut.
Kokeilimme samalla kaavalla muutaman kerran tuon jälkeen, mutta ei se enään tuntunut siltä, kuin ekalla kerralla. Ekalla kerralla oli sekä henkisesti, että fyysisesti puhkinaitu lutka vaimo.
Vaimon fetissin toteutus
10
3617
Vastaukset
- Anonyymi00001
Jos mun mies suostuisi, niin toteuttaisin tuollaisen fetissin heti. Ms. 40 v.
- Anonyymi00007
Ja jos mä olisin sun mies Ms. 40 v. suostuisin heti.
- Anonyymi00002
Teki varmaan avioliitolla/parisuhteelle mannaa kaipa olitte varautunut mitä pojat keskenään pukuhuoneessa puhuu susta muille pojille ja nauravat miehellesi mu onnea hieno tapa pilata ehkä jopa muutoin toimiva parisuhde
- Anonyymi00003
Oletteko koskaan kuullu sanontaa jotkut asiat on hyvä jättää fantasiaksi
- Anonyymi00004
Niin kuin esim lottovoitto. :)
- Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
Niin kuin esim lottovoitto. :)
Joo niin on, esim. pankkiryöstä kannattaa jättää " varaan unelman".
- Anonyymi00006
Kyllä tuo seksi on ihmeellinen voimavara. Uskomattoman monipuolinen ja mielipiteitä kahtia jakava. Joku unelmoi ikänsä jostakin ja joku toinen toteuttaa sen kummenpia haahuilematta.
- Anonyymi00008
Seksi on kivaa ja ilmaista aikuisten leikkiä. Haaveista pitää tehdä joskus totta. Vaimoni haaveili 20 vuotta siitä, että joutuis tai saisi olla useamman miehen kimppanaisena. Ja sitten 49 v. kertoi siitä minulla ja niinn myös tehtiin.
- Anonyymi00009
Vaimo tykkää myös tuollaisesta Ap.n kertomista touhuista, siis ihan oikeasti, ei vain haaveissa.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "984466Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293313No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452370- 351378
- 341143
- 371086
- 131054
- 1581007
- 6934
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12872