Kiinnostaako oman oksan sahaaminen?
Entä köyhiltä leikkaaminen?
Sujuuko sinulta lupauksien pettäminen tuosta vaan?
Osaatko laittaa talousasiat päin helvettiä?
Siinä tapauksessa, liity perussuomalaisiin!
Entä köyhiltä leikkaaminen?
Sujuuko sinulta lupauksien pettäminen tuosta vaan?
Osaatko laittaa talousasiat päin helvettiä?
Siinä tapauksessa, liity perussuomalaisiin!
Vastaukset 14
Vanhimmat
Te vihervasemmisto olette ihan samanlaista paska sakkia kuin muutkin globalistit. En äänestä yhtäkään suomen puoluetta ainoastaan jos ilmestyy venäjämielinen puolue
Persuthan on Trump ja Venäjän mielinen. Jos kannattaa trumppia niin samalla fanittaa pulteria.
Vasemmisto, vihreät ja SDP ovat
Hamasin
Venäjän
Venezuelan Mauron
Matujen
Parhaita ystäviä. Näitähän ne joka päivä puolustelee uutisissa.
Katso persujen suomenuutisia siellä on venäjä vastaisia uutisia. Persut antaa sympatiaa ukrainan natseille samalla tavalla kuin vihervasemmisto. Täyttä paskaa kaikki suolen puolueet
Te persut ja vihervasemmisto olette samaa globalisti paskaa kuin kaikki puolueet suomessa. V1tun EU.
En äänestää mitään suomessa vaan teen idän politiikkaa mieluummin
Missä viipyy SDP vappu satanen?
Uniperit kyllä myytiin kännissä pois ja rahaa on bileet johti nykyiseen lamaan.
Persu pettää aina.
Persu ei petä. Perussuomalaiset on suurin duunaripuolue.
Persut on Suomen suurin takinkääntö puolue, sekä suurin pulterin mielistelijä.
Vielä kehtaavat nämä persujen juoppolallit jauhaa paskaa kun ovat saaneet tämän maan sellaiseen alennustilaan ettei tämmöisessä ole oltu koskaan.
Kun katsoo tätä Persujen Eduskunta sakkia niin kukaan järkevä ei palkkaisi tuommoisia mihinkään töihin ,eli eioo ihmekään kun Suomi on tällaisessa alennustilassa eli koko Euroopan heikoimmin menee tässä maassa näitten Ahneuitten ja Juoppolallien johdosta.!
Edellinen pääministeri on juoppo lalli ja sai Suomen kaikenlaiseen alennustilaan jota nyt korjataan.
Sillä laillako korjataan että saadaan kohta 100000 tuhatta uutta työtöntä ja Valtionvelan jättimäiseen kasvuun ja siihen lisättynä Valtavat Konkurssiaaltoon tämän maan. Ja vielä Euroopan huonoimpaan tilaan niin Loppusaldo on niin valtava Epäonnistuminen Suomen johtamisessa.Jota eioo koskaan ennen nähty!!!
Sillä lailla mennään kun hurlumhei Sanna laittoi asiat sille mallille. Niin makaa kuin petaa.
Koitappa Persutollo tutkia vähän kuka sitä Valtion velkaa on tehnyt viimeisten 30 vuoden aikana ja kuka on ollut silloin vallassa.?