apuva #

firefox-valitse käyttäjäprofiili,kone kysyy??? ei o ennen tehny mitä wattua ei aukase nettiä.kiitos vastauksesta!
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Valitse ok Ikkunan alareunasta ! Ota rasti pois ikkunan yhdestä kohdasta (en muista kohdan nimeä
Jos netti aukee firefox:lla tämän jälkeen, niin käynnistä kone uudelleen. Pitäisi toimia...

Äänestä

....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fffff* kirjoitti:

firefox-valitse käyttäjäprofiili,kone kysyy??? ei o ennen tehny mitä wattua ei aukase nettiä.kiitos vastauksesta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu