KUINKA PITKÄ?

POJILLE TARKOITETTU
1Kuinka pitkiä olette?
2Ikä?
3Sukupuoli?
6825
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

no mie oon tämmönen pätkä eli vaajat 170cm ja ikkää on 15w ja uros on sukupuoli

Äänestä

Joo, olen 16v poika, 170 cm pitkä ja sukupuoleni on nainen. Hahahahahahahaha.

Äänestä

Tämä on siis tarkoitettu pojille, ja kysyt täällä sukupuolta.

Äänestä
  • Taas löytyi yksi tosikko... Huoh.

    Äänestä

1. Narun pituinen, elikkäs siis köysi!
2. Syntymästä lähtien
3. Partenogeneesi

Äänestä

Oon 2m pitkä, ikää on 17 vuotta ja sukupuoleni on miesnainen. Idiootti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AROMIPESÄ=kevenlevypottu kirjoitti:

POJILLE TARKOITETTU
1Kuinka pitkiä olette?
2Ikä?
3Sukupuoli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu