3220 ja aidot soittarit

niin että pystyykö 3220:n tilaamaan aitoja soittoääniä ja puhesoittareita? kun joillakin sivuilla väitetään että ei pysty ja joillakin että pystyy... saan kyseisen puhelimen pian ja olis kiva tietää! :)
3355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ainaki jos amr tiedosto mut muist en tiedä =(

Äänestä
  • no tota se pitääpi paikkansa et .amr:it toimii, nii tiiän et jollai väitetään mutta voin sanoo et 3220 toimii truutounet........ ainakin luulen niin

    Äänestä

Kyllä mulla ainakin Apulanta soi komeesti! En kyllä muista mistä tilasin..Kokeile mikä toimii! Itsenauhoitettuna soi tällä hetkellä Pelimies!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kännykuume kirjoitti:

niin että pystyykö 3220:n tilaamaan aitoja soittoääniä ja puhesoittareita? kun joillakin sivuilla väitetään että ei pysty ja joillakin että pystyy... saan kyseisen puhelimen pian ja olis kiva tietää! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu