hyvä pätkä

Tosi kiva mutkatie Lehtimäki-Töysä, kohtuu kunnossa eikä paljon liikennettä.
3943
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En löytänyt kartalta...

Äänestä
  • Lehtimäki on jossain kaukana pohoojanmaalla kait (N62°49.077' E23°56.660').

    Äänestä

  • Maanteiden Jeesus kirjoitti:

    Lehtimäki on jossain kaukana pohoojanmaalla kait (N62°49.077' E23°56.660').

    Pitääpä käydä joskus koittamassa miltä tuo pätkä maistuisi. www.keltaisetsivut.fi löytää hyvin paikat...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


agostini kirjoitti:

Tosi kiva mutkatie Lehtimäki-Töysä, kohtuu kunnossa eikä paljon liikennettä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu