ÄRRÄ pitäs olla

meijän kaupungissa..
Mihin hyvälle paikalle se saatas??
Kai se saahaan takas?
7209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

R-Kioskeja parhaillaan pannaan säppiin ympäri Suomea. Olikohan luku 56 tai jotain sellaista kun pimenee.

Äänestä

No siitä nyt yritystukia taas hakemaan, kun edelliset bisnekset sakkaa.

Äänestä
  • Norjalainen yhtiö lienee nykyisin ketjun omistaja.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Norjalainen yhtiö lienee nykyisin ketjun omistaja.

    Jospa tämä norjalainen vois vuokrata ÄRRÄ lle
    WanhanTebboilin?
    Siinähän on sitä parkkipaikkaaki ympärillä.
    Ois pohjoismaitten hienoin Ärrä !Myös toisella kotimaisella niinsanotusti.

    Äänestä

Onhan meillä ärrä, A chydeniuksenkadun ja puutarhakadun kulmassa.

Äänestä
  • Ei ressun talon kulmalla

    Äänestä

  • Hyvä Ärrä Puutarhakadulla ja aina asiakkait.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

meijän kaupungissa..
Mihin hyvälle paikalle se saatas??
Kai se saahaan takas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu