Tuohon kuului vielä strippaaminen ja jonkinlainen live esitys. Ja tietenkin pukeutuminen pornottareksi. No niin, oli siinä listassa paljon muutakin, mutta en jaksa tähän kaikkea kirjoittaa.
Tuo ison kalun omistavan 16 - 20 v. kaverin etsiminen olikin hankalampi juttu. Monen monta ilmoitusta puolentoista vuoden aikana. Vain pieniä tai normi nysiä oli tarjolla isoista puheista huolimatta. Sellainen normi ei kelvannut, sitä sai kuulema kotonakin.
Toinen ongelma oli, että mistä löytyisi kaksi tuollaista urhoa, jotka voisivat yhdessä järjestää vaimolleni tuollaisen session. Lopulta asia kuitenkin ratkesi ja pienellä viettelyllä asiaan vihkiytyneet harrastajat löytyivät.
Kävimme seksiclubeilla katselemassa millaisia ohjelmanumeroita strippareilla yleensä oli ? Vaimo kysyi mielipidettäni jokaisesta olisiko tuollainen esiintyminen kiihottava, tai äärimmäisen kiihottava ? Lopulta tuokin asia ratkesi yksimielisellä päätöksellä.
Esityksessä tyttö riisuuntui sutjakkaasti musiikin tahdissa. mekko ja toppi lensivät lavalle. Sitten pikkarit ja rintsikat. Sukkanauhaliivit, sukat ja korkkarit jäivät lopulliseksi varustukseksi. Tyttö pyöritteli itseään lavalla polvet koko ajan tiukasti yhdessä.
Lopulta hän oli lavalla selällään ja nosti säärensä kattoa kohden, polvet tiukasti yhdessä. Sekunnissa hän levitti säärensä aivan levälleen sivuille ja työnsi tosi rajusti hieromasauvan syvälle sisäänsä. Oikein pahaa teki katsoa, iso sauva upposi uskomattoman syvälle. Vajaa 10 kertaa sisään ja ulos ja siinä sitten kaikki.
Tuota vaimo sitten harjoitteli kotona. Kyllä täytyi myöntää, että se oli kiihottavaa katsella.
Kaikki oli valmista. Olin tavannut nuo kaverit kerran kahvilassa, vaimo ei ollut mukana. Sovimme siinä, mitä saa tehdä ja mitä ei saa tehdä. Pojat nyökkäsivät myöntävästi, Selvä juttu, niin teemme.
Katselijana täytyy myöntää tilanteen jännitys, kun pojat riisuivat vaatteensa ja vaimo oli valmiina sängyllä esittämään stripparia. Ja se sujui hyvin, musiikki oli kovalla ja dildo painui vaimoon, niin, kuin sillä näkemällämme stripparilla.
Kaikilla meillä kolmella oli kalut komeasti yläviistossa ilman minkäänlaista hiplausta, pelkästä näkemisestä. Ja myös mitat näyttivät pitävän paikkansa. Minun normi veitikkaani verrattuna ainakin 6-7 cm pidempiä.
Tummatukkainen kaveri meni ekaksi sängylle ja ilman sen kummenpia löpinöitä työntyi vaimoni hupivakoon. Ensin hitaasti ja vähän kerrastaan. Lopulta aivan pohjaan asti ja vielä jäi vartta muutama sentti ulos. Vaimo oli sen näköinen, että pohjakosketus oli saavutettu.
Ihan kunnon meininkiä, hiukan hidas tempo, mutta johtuiko se pauhaavasta musiikista. Kuulin vaimon huokauksen, siis se tuli. Poika jatkoi hiukan ja laski sitten sisään täysin ilmeettömästi. Työnteli vielä tovin sen jälkeenkin ja vetäytyi vara-asemaan.
Ponipää ryhtyi toimeen. Siinä oli vähän säheltämistä. Lopulta vaimo ohjasi lemmensauvan sisäänsä. Tämä oli vieläkin edellistä pidempi ja ainakin paksumpi. Vähän aikaa kuului litinää, pelkäsin, että seinän takana naapurin mummo kuulisi. Mun mielestä pojalta karkasi ennen aikojaan, mutta meni kuitenkin oikeaan paikkaan.
Sängylle ilmestyi spermasta ja limasta kakden kämmenen kokoinen läikkä. Vaimo siirty toiselle reunalle kontilleen ja eka kaveri työnteli takaa päin. Ei tullut ihan niin helposti tällä toisella kertaa, naama punoitti ja pieni irvistys ilmaantui kasvoille. Sinne kuitenkin meni, no ehkä kupillinen kuumaa höyryä.
Toinen pojista ei enään innostunut uusintaan vaimon pyynnöistä huolimatta. Sitten vaimo irtosi käsikirjoituksestaja kysyi, tai ehdotti. Se joka nuolee mun pimpin, saa panna kakkoseen. Ja kuinka ollakkaan alkuun kieltäytynyt kaveri meni vaimon taakse ja nuoli, niin naama oli spermassa, mutta kova kundi ei valita.
Kun vaimo sitten noin 10 minuutin päästä sanoi, että riittää, kaveri pyyhki naammansa ja alkoi ohjailla kalua vaimon kakkoseen. Liukkaria oli yöpöydän laatikossa ja heitin sen purkin pojalle. Olimme joskus harrastaneet analia, mutta se ei ollut prioriteettinä korkealla. Nyt kuitenkin silikonipohjainen puuduttava voide tuli tarpeeseen.
Minun kyrpäni olisi sinne kyllä sopinut, mutta tuo jättikalu. Sentti kerrastaan ja kolmen miehen voimin. Kaksi piti vaimosta kiinni ja kolmas sovitti. Ja aikamoisen shown jälkeen sinne lurpsahti. Oli kyllä hurjan näköistä. Vaimo on pienikokoinen ja pienipyllyinen. Vaimosta oli kuulema ollut kivaa, kun sai sen kakattamisen tunteen pois ja osasi rentoutua. Huhu...huh
Vaimon fetissi, nuorta ja isoa
Anonyymi-ap
0
530
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62439Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?
Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant652238- 1981260
- 711078
- 1021031
Martina ja Matias
Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi211889"Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...
...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig193864Toivottavasti myös pysyy häkissä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �10807- 47769
Ylipainoiset naiset ovat kokeneet kiusallisen ilmiön deittaillessa
Moni pluskoon nainen kertoo kohtaavansa deittailussa yllättävän ja kiusallisen ilmiön: alussa on luvassa romanssi, mutta47730