vapaaehtosia

olisiko ketään valmiina auttamaan shehild arrav
questissa mun ukon nimi on j971 laittakaa se ystäviin ja ilmottakaa kun haluatte auttaa questissa
5251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kummasta klaanist oot? black armista vai phoenixista?

Äänestä
  • oon siinä ihmeen phenix gang

    Äänestä

  • lord of runes kirjoitti:

    oon siinä ihmeen phenix gang

    siis pohenix gang

    Äänestä

  • kuule mene googleen kirjota runescape ja sitten klikaat lord timpan apusivut ja sieltä katot neuvvot jos et osaa ei todellakaan voi olla noin vaikeaa!

    Äänestä

  • helppoa!!! kirjoitti:

    kuule mene googleen kirjota runescape ja sitten klikaat lord timpan apusivut ja sieltä katot neuvvot jos et osaa ei todellakaan voi olla noin vaikeaa!

    mä kavin ekana sillä ja sie sanottiin
    että questissa tarvitaan toisen pelaajan
    apua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lord of runes kirjoitti:

olisiko ketään valmiina auttamaan shehild arrav
questissa mun ukon nimi on j971 laittakaa se ystäviin ja ilmottakaa kun haluatte auttaa questissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu