Klikkaus tangenttipöydällä kuuluu kaiuttimista joka kerta.
Alkoi tänään ja luulen että virus tai joku muu haitta aiheuttaa sen.
Windows 10
ASUSTeK COMPUTER INC. GL502VT 1.0
Malwarebytes ei löydä haittoja.
Onko kenelläkään tietoa tästä ongelmasta?
Alkoi tänään ja luulen että virus tai joku muu haitta aiheuttaa sen.
Windows 10
ASUSTeK COMPUTER INC. GL502VT 1.0
Malwarebytes ei löydä haittoja.
Onko kenelläkään tietoa tästä ongelmasta?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Aivoissasi virus?
Valitettavasti kyseinen tuote on minulle vieras, mutta jos naksuu tai poksuu joku painike, niin vika on mahdollisesti laitteen maadoituksessa. Ehkä likaantuneet liitännät tai hapettumaa niissä. Puhdista liitännät ja liittimet contact cleaner aineella. Jos on hapettuneet, niin isopropyl alcohol aineella hapettumat pois. Myös löystyneet liitokset voivat aiheuttaa häiriötä äänisignaalissa. Se onkin jo sitten isompi homma vaihtaa uudet liitännät.
PING PONG! Päässäni soi PING PONG!
Kiitos, auttoi kun puhdistin USB-portin !
Kannattaa mennä hoitoon sitten. Hopi hopi, kipi kapi ja mars mars!!
No joo, nähdään siellä sitten lasten osastolla minne kuulut, ota tutti mukaan.
Älä kuule ala tuollaista suoltamaan. Parasta, että häivyt nyt kun vielä voit. Muuten laitan "tiimin" hoitamaan sut pois. Mä varoitan sua vain kerran.
Vedä kaapeli tietokoneesta maahan. Siis kirjaimellisesti maahan, siis planeetta maahan. Laitteen paska maadoitus on syynä, kiinanrimpulat on syy.