Kiitos stubb

Anonyymi-ap

Sori siitä varmaan mutta miksi ihmeessä haastoit venäjän kokeilemaan niitä meidän sinun sanojesi mukaan erinomaista puolustustamme. Tuommoinen uhoaminen varmasti v*****aa itänaapurissa niin paljon että nyt valikoiduimme seuraavaksi uhriksi koska potäähän yämä asia nyt katsoa. Armeijakuntia alkaa muodostua rajan taakse. Pitää muistaa ettei suomen pullamössöpojat ja tytöt selviä montaa tuntia metsässä ilman puhelinta ja pitsaa. Mutta sori siitä. Pieni poliittinen korrektius olisi säästänyt suomen tältäkin taas. Miksi pitää uhota kuin känninen nakkijonossa.

5

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Wastaisin tähän että Who Cares. Byrsselissä on eri meno, ja sinne on meno kohta.

      • Anonyymi00002

        Kuka sinne nyt on menossa? Sinäkö? Ja miksi?


      • Anonyymi00003
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Kuka sinne nyt on menossa? Sinäkö? Ja miksi?

        Palstavanhus seikkailee höpinöissään ympäri maapalloa.


      • Anonyymi00004
        Anonyymi00003 kirjoitti:

        Palstavanhus seikkailee höpinöissään ympäri maapalloa.

        Petterin kerjuumatka Kiinaan meni penkin alle. Stuertin piti kaivaa Petteri ja kaverit Helsinki-Vantaalla taskulampun kanssa penkin alta.
        Nyt sitten "tasapainotetaan" alijäämäistä Kiinan kauppaa, eli varautukaa tyhjiin kaupan hyllyihin.


      • Anonyymi00005
        Anonyymi00004 kirjoitti:

        Petterin kerjuumatka Kiinaan meni penkin alle. Stuertin piti kaivaa Petteri ja kaverit Helsinki-Vantaalla taskulampun kanssa penkin alta.
        Nyt sitten "tasapainotetaan" alijäämäistä Kiinan kauppaa, eli varautukaa tyhjiin kaupan hyllyihin.

        Xi ei taatusti tykkää siitä että jonkun kääpiövaltion "johtajat" käyvät jatkuvasti neuvomassa sitä. Mutta mikäs siinä ollaan vaan jonkinlaisessa sodassa kaikkien suurvaltojenkin kanssa kun onhan meillä maailman paras tykistö. Talouskasvunkin pitäisi kaiken järjen mukaan jo alkaa. On meillä varaa neuvoa muita joka puolella.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      63
      1241
    2. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      11
      890
    3. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      75
      815
    4. Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa

      Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.
      Kajaani
      86
      676
    5. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      644
    6. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      46
      564
    7. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      36
      564
    8. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      36
      534
    9. Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia

      https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot
      Maailman menoa
      118
      520
    10. Hurmasit sitten minut

      kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.
      Ikävä
      43
      513
    Aihe