DC++

Niin aina kun nykyään koitan avata DC:tä niin se sanoo että "DC has crashed" ja jos lataan ohjelman uudestaan jonkun 20sekunnin kuluttua tulee taas tuo viesti.. Mikä vikana?!?!
1474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eikä auto uudelleen asennus. Eikö tuo DC sovellu oikeen 98sen kanssa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


apua_kaipaava kirjoitti:

Niin aina kun nykyään koitan avata DC:tä niin se sanoo että "DC has crashed" ja jos lataan ohjelman uudestaan jonkun 20sekunnin kuluttua tulee taas tuo viesti.. Mikä vikana?!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu