Hyvät kuulijat,
Annan palautetta Jyväskylän kaupungin kauppakeskus Forumista. Vierailin keskiviikkona 28.1.2026 ostoksilla siellä ja en ollut mielissäni asiakaspalvelusta. Kovasti ynseilyä ja huonoa käytöstä, homoseksualistissairaita ja irstaita vartijoiden valeluvilla olevia idiootteja vainoamassa meitä kuin rikollisia vaikka hyvää hyvyyttämme annamme suomalaisille kauppiaille rahaa kun tiedämme heidän olevan aika kovassa rahapulassa. Todella säälittävää ja typerää.
Onkohan purkukuntoisen homekiinteistöjen ja sairaiden perverssiossa mätänevien virtsalle haisevien "vartiaidsjoiden" tie tullut päähänsä?
Ystävällisin terveisin,
Svetlana Ivanovna
Palautetta kauppakeskus Forumin asiakaspalvelusta
11
116
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Jaahas joku tynnyrissä elävä erakko teki tämänkin aloituksen ei osu eikä uppoa 😅🤣
- Anonyymi00003UUSI
Russot kyykkyasentoon joka tapauksessa!
- Anonyymi00004UUSI
Varsinkin sinut maatuska
- Anonyymi00005UUSI
Russo tanssii ripaskaa ja housuun tunkee kaalipaskaa.
- Anonyymi00008UUSI
Siinä on kotirauha mennyttä kun Venäläinen tai Virolainen muuttaa kerrostaloon. Asunnossa kovaääninen kolina, pauke ja jytke. Asunnon ovea paiskataan aggressioilla. Rappukäytävässä rampataan edestakaisin ja mölistään kovaan ääneen.
- Anonyymi00009UUSI
Minusta on perin outoa että venäläisiä yleensäkään enää on Suomessa! Kyllä vihollismaan kansalaisten tulisi olla jo itärajan takana, oli sitten minkälainen sekapassi tahansa.
- Anonyymi00010UUSI
Hyvä vaan kun ovat nehän ne rahaa tuo kauppoihin rikkaat venakot
- Anonyymi00011UUSI
Käyköhän ne vihollismaassaan Ukrainassakin marketeissa?
- Anonyymi00012UUSI
Hanki elämä looser
- Anonyymi00013UUSI
Anonyymi00012 kirjoitti:
Hanki elämä looser
Mölyävä maatuska suutahti
- Anonyymi00014UUSI
Kuinka suhtautua vihollismaan kansalaiseen, eli viholliseen? Pitääkö se ampua? Isoisäni ainakin ampui silloisia neukkuja Kollaalla kuin heinää lakoon. Hän nyt oli tietysti jääkärisukua.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1718441KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4527590Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763880Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521603662Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183054Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään542785Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv432050- 1262046
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231883Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211751