onko keuruulla nistitaloja?

jos on niin tullaan porukalla nisteilemään sinne täältä etelästä. siellä on hjuva olla työttömänä
6417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

"Taru-Annelin" kirpputoreilut etelästä Keuruulle ovat muuttuneet nisteilyksi alfa-peukuttamisineen.

Äänestä

Ei oo, viimeinen nisti niisti henkensä viime vuonna.

Äänestä

Jos vaikka pitäisit huolen omista asioistas ja tappaisit itsesi

Äänestä
  • Kuka sinusta pitää huolta ettei joku t*pa sinua?

    Äänestä

Älä tuu. Tapa ittes.

Äänestä

Kaikki nistit Keuruulle vaan!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

jos on niin tullaan porukalla nisteilemään sinne täältä etelästä. siellä on hjuva olla työttömänä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu