KATTOKAA AINA MIKÄ VUOSI ON POSTATTU

Anonyymi-ap

Ei kannata vastata, jos on vuoden 2024 ja 2025 aloitus.
Kun ei vastaa, niin ne poistuu iteksijään.

4

53

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Tehkäämme näin. Ei välitetä kiusanteosta. Meillä on jotain, jota kiusaaja kadehtii, eihän hän muuten.

    • Anonyymi00002

      Onhan täälä sellainenkin joka arkistoi juttunsa ja nostelee niitä itse.Kun se on niin tärkeä palstalle tietää mitä hän teki vuonna viis ja kuus

    • Anonyymi00003

      Kun valitsee tuosta alusta "Uusimmat keskustelut", niin näkyy uusimmat aloitukset ja ne vanhat ei näy. Siinä on oletuksena "Uusimmat kommentit", jolloin vanha aloitus nousee ylös, kun siihen tulee uusi kommentti.

    • Anonyymi00004

      Hyvä aloitus, noudatan ja olen noudattanut tähänkin asti. Ei kiinnosta enää viime syksyisetkään jutut, ovat olleet ja menneet ja ainakin joihinkin olen jo ottanut kantaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      92
      2147
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      42
      2105
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1845
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1261
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1080
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      56
      1023
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      67
      946
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      910
    Aihe